• Fashion News  • Emma Watson zazářila na premiérách Krásky a zvířete

Emma Watson zazářila na premiérách Krásky a zvířete

Pohádku Kráska a zvíře zná snad každý. V nejnovější verzi hraje krásnou a nezávislou Belle Emma Watson. Fakt, že byla pro tuto roli jako stvořená, dokázala na mnoha premiérách a tiskových konferencích. Jednou vynesla róbu pošitou kamínky, kterou by ani Belle nepohrdla, podruhé zase vsadila na jednoduchost v podobě černého overalu. Co premiéra, to jiný styl a rozmanitost.

Emma Watson při představování Krásky a zvířete po celém světě předvedla, proč bychom ji měli nazývat módní ikonou. Kvůli turné dokonce založila instagramový účet s názvem @the_press_tour, kde prezentuje jednotlivé outfity jak z premiér, tak z tiskových konferencí či talk show spojených s představením nového filmu. To by ale nebyla Emma, aby nedala všemu hlubší význam. Watson je známá svým ekologickým aktivismem a je také zastánkyní feminismu. Při výběru šatů tak dávala přednost ekologickým a lépe rozložitelným materiálům, mohli jsme na ní také vidět vintage kousky.

Na hollywoodskou premiéru Emma zvolila overal od návrháře Oscara de La Renty. Celek působil velmi jednoduchým a čistým dojmem, nejspíš proto se představitelka Belle zaměřila na detaily v podobě zlatých ozdob v účesu ladících se sponou overalu či grafickou oční linku.ema 3Premiéra v Šanghaji se nesla opravdu v pohádkovém duchu a tomu odpovídaly i Emminy šaty, které pocházejí z dílny Elieho Saaba. K šatům patřila i dlouhá kápě.

ema 1V Londýně Watson opět zvolila princeznovský look, tentokrát v jemné šedo-modré barvě a jednodušším stylu. Šaty pocházejí od britské designérky Emilie Wickstead.

ema 4V Paříži Emma nejdříve okouzlila dalším kalhotovým modelem od Oscara de La Renty a poté na tiskové konferenci asymetrickými šaty od Louise Vuittona.

ema 2

PARIS, FRANCE - FEBRUARY 20: Actress Emma Watson attends "The Best and Beauty - La Belle et la Bete" Paris Premiere at Hotel Meurice on February 20, 2017 in Paris, France. (Photo by Bertrand Rindoff Petroff/Getty Images)

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6