• Styling  • Bledě modrá – sladce roztomilá, ledově sofistikovaná i uvolněně pohodářská

Bledě modrá – sladce roztomilá, ledově sofistikovaná i uvolněně pohodářská

Jste už připraveni na jaro? Jakým barevným variacím na oblečení letos dáte zelenou? My máme jasno! Bledě modrá vyhrála na plné čáře a vy si nyní můžete přečíst, s čím a jak tuto barvu nosit.

Světle modrá barva je neskutečně variabilní a dokáže se proměnit do několika podob a přizpůsobit se i mnoha stylům. Může být sladce roztomilá, ledově sofistikovaná i uvolněně pohodářská. Navíc těch podob! Světle modrá může být chladivá, až téměř do bíla, dále také s popelavým základem a nebo zářivá svítivá modrá až do tyrkysova. Kterému zbarvení dáte přednost vy?Collage_Fotor blue 2Outfity v podání bledě modré

Zkuste třeba lehkou blůzku, jejíž odstín modré jde až téměř do běla, nebo blankytné tílko s jemnými volánky, které se perfektně hodí pro romantický look. Naprosto úžasně vypadá bledě modrá na svetříkách – zvolte jednoduchý na zapínání nebo třeba se zajímavými mačkanými detaily. V tom případě nezapomeňte na nápadité svršky s barevnými přechody třeba do žluté nebo bílé. Klasicky jednoduché a krásné jsou bezesporu halenky v této barvě – roztomilé s mašlí a výrazné s řasením. Ve světle modrém saku budete nejen in, ale budete zářit svěžestí a sebevědomím!Collage_Fotor blueCo se týče kalhot, vyšisované džíny i světlounce modré – upnuté i volné – nebo pomněnkově modré kalhoty cigaretového střihu stojí opravdu za to! Ať už se rozhodnete pro ledově chladný modrý odstín nebo pro zářivě sytě blankytnou barvičku, budete jednoduše nepřehlédnutelné!

Bledě modrá barva působí opravdu velice jemně a něžně. Nejvíce tyto její vlastnosti vyniknou na lehkých letních šatech a nejlépe vypadá v kombinaci s rozevlátým materiálem, který jí dodá na éteričnosti a lehkosti.

Jaké doplňky zvolit pro výsledný efekt?

V jarních a letních měsících rozhodně stojí za zmínku sandálky, tenisky a kotníková obuv. Rozhodně tím oživíte celkový vzhled. Ani s bledě modrou kabelkou nešlápnete vedle. Kabelka může mít jak kovové prvky ve zlaté nebo ve stříbrné barvě, tak může být v podobě psaníčka, kabelky do ruky nebo crossbody kabelky přes rameno.Collage_Fotor blue kabelkyCollage_Fotor blue heelsS čím tento odstín kombinovat?

Lze ji jednoznačně nosit se všemi ostatními pastelovými barvami – bledě žlutou, oranžovou, růžovou či zelenou. Ve spojení s bílou vytvoří neskutečně svěží a mladistvý look, s černou zase zajímavě kontrastuje.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16