• Gastro  • Suchý únor je fuč. Co takhle Něcojako drink s jejich novými limonádami?

Suchý únor je fuč. Co takhle Něcojako drink s jejich novými limonádami?

Nové limonády od značky Něcojako jsou tu a zcela oživí váš chuťový zážitek! Tyto vzrušující limonády přicházejí ve 200 ml lahvičce, což je ideální velikost pro přípravu osvěžujících koktejlů. A co je nejlepší, Něcojako se spojila s brněnskou barmanskou komunitou – kluky z Kolagen (na Instagramu: @kolagen.cc), kteří pro ně vytvořili originální receptury na alkoholické drinky s použitím nových nápojů Něcojako.

KOKTEJL NĚCO JAKO KOPROVKA chutná skvěle s novým tonikem Něcojako Tonda!

– 5 cl Aquavit Garage 22

– celé vajíčko 

– 3 cl citronová šťáva 

– 1 cl cukrový sirup 

– 100 ml tonik Něcojako Tonda

Ingredience kromě toniku protřepeme v shakeru nejdřív bez ledu, aby se spojily a vytvořily pěnu. Potom přidáme led a důkladně protřepeme znovu. Směs přes sítko nalejeme do vymražené větší sklenice a podlejeme tonikem. Na ozdobu můžeme poprášit kmínem. Tento twist na Royal fizz díky kopru a kmínu v aquavitu společně s herbálností toniku a vajíčkem chutná trochu jako svěží koprovka. 

KOKTEJL GREGOR: V hlavní roli grepová soda Něcojako Grep

– 4 cl Habanero Mango gin 

– 2 cl bourbon 

– 2 cl limeta 

– 0.5 cl cukrový sirup 

– 8 cl grepová soda 

V dlouhé skleničce plné ledu smícháme ingredience a na světě je něco jako Paloma. Supr drink na léto, ale pozor na sluníčko, protože tahle fresh limča docela kope. 

KOKTEJL NĚCO JAKO MULA, které dodá ostrost nové zázvorové pivo Něcojako Zrzek.

– 3 cl ananasový rum 

– 2 cl kokosový rum 

– 1 cl limeta 

– 1 cl cukrový sirup 

– 90 ml zázvorové pivo Něcojako Zrzek

V Kolagenu si tvoří vlastní infuzi karibského rumu grilovaným ananasem, grilovaným kokosem a kokosovým olejem. S ní pak pracují dál. Nicméně jsou u zavedených značek k dispozici ochucené rumy. Jsou o něco sladší, takže při přípravě koktejlu doporučujeme ochutnat drink bez cukrového sirupu a přidat až pak podle chutí a znovu zamíchat.

Nové limonády od Něcojako jsou opravdovou lahůdkou pro všechny milovníky koktejlů. Přinášejí tu pravou dávku osvěžení a chuťového zážitku. Spojení s týmem Kolagenu dává těmto nápojům výjimečnou originalitu, díky nimž vaše chutě a zážitky budou stále nové a vzrušující.

Nechte se unést do světa nových limonád od Něcojako a vytvořte si své vlastní jedinečné koktejly s pomocí receptur od kluků z Kolagenu. Navíc Něcojako vsadila opět hravý obalový design, který rozzáří nejednu nápojovou lednici nebo stůl.

V hlavní roli: Něcojako Grep, Zrzek a Tonda od Něcojako Cola / IG: @NECOJAKOCOLA

Autor receptur koktejlů: KOLAGEN / IG: @KOLAGEN.CC

Obalový design: Sandra Starý / IG: @GEE.CRAFTSTUDIO

Fotografie: Vojtěch Filko / IG: @VOJTECHVOLE

Fotografie pořízeny: Spot Brno / IG: @spot_brno