• Fashion News  • Mondaily: Supreme x Tiffany & Co.

Mondaily: Supreme x Tiffany & Co.

Značka Supreme naznačila nadcházející spolupráci vůbec poprvé se šperkařskou společnosti, a to rovnou Tiffany & Co. Na svých instagramových profilech zveřejnili video mladého muže v bílém tričku a perlovém náhrdelníku s visícím stříbrným štítkem.

Obě značky k příspěvku nepřidaly žádný text, pouze řetězové emoji. Kolaborace je celkem překvapivá, jelikož se Supreme se skejťáckými kořeny v minulosti zaměřoval spíše na spolupráce outdoorového charakteru, například se značkami Nike, The North Face, Vans nebo Levi’s.

Levi’s®  vstoupil do zimní sezóny spolu s Hailey Bieber

Levi’s® představil novou kampaň s Hailey Bieber, která oslavuje její vlastní originální recept jak si hrát se stylingem ikonických Levi’s® modelů. Džíny 70s High Rise a kalhoty Math Club Slacks jsou jejími favority. Levi’s® načerpal inspiraci z Orange Tab archívů a navrhl novou řadu s názvem LEVI’S® ‘70s HIGH, kde hlavní roli hraje super vysoký pas se zipem, který vévodí obou modelům této řady – 70s High Slim Straight a 70s High Flare. Druhý typ LEVI’S® MATH CLUB je věnovaný všem cool studentům.

”Inspirovali jsme se ultra přirozeným a nenuceným stylem mladých influencerů a propůjčili pohodlnosti vyhraněný názor.” Jill Guenza

Karl Lagerfeld se spojuje s Carou Delevingne

Pro nadcházející kolekci se Karl Lagerfeld spojuje s Carou Delevingne, světovou topmodelkou a blízkou osobou samotného Karla Lagerfelda. Na kolekci bude spolupracovat s Hunem Kimem, designovým ředitelem značky Karl Lagerfeld. Důraz je kladen na inkluzivní, genderově neutrální kousky. Všechny produkty jsou vyrobeny z udržitelných materiálů. Kolekci bude možné zakoupit od září 2022.