• Lifestyle  • Tipy na vánoční dárky, které zaručeně udělají radost

Tipy na vánoční dárky, které zaručeně udělají radost

Ušetřete si letos předvánoční shon i dlouhé lámání hlavy nad originálními dárky pro vaše blízké a vychutnejte si klidný advent. Jedinečné a velmi osobité dárky zařídíte i z pohodlí vašeho domova. Stačí připravit oblíbené fotografie plné krásných vzpomínek a vybrat některé z ručně vyráběných fotodárků e-shopu Laab, které objednáte online. Díky kombinaci dřevěných prvků a kvalitního fotopapíru vznikne designový kousek.

Designové fotokalendáře

Vůbec nejoblíbenějším a vlastně nejpraktičtějším dárkem k Vánocům jsou kalendáře. Hned po svátcích ho přece potřebuje každý. Tak proč nespojit příjemné s užitečným? V Laabu vám pomohou vyrobit kalendář přesně na míru pro danou osobu. Stolní, plakátový nebo nástěnný? Ano, tyhle všechny umí, navíc s kvalitními fotkami podle vašeho výběru. Výsledný kalendář nepotěší jen na Štědrý večer, milé fotky budou dělat radost po celý následující rok! V kombinaci s dřevěnými prvky vypadá opravdu stylově.

Dřevěné fotoalbum

Kouzlo tištěných fotografií spočívá v tom, že dokáží uchovat výjimečné momenty i emoce, které si chceme pamatovat navždy. Skvělou příležitostí, jak potěšit někoho z blízkých, je vytvořit album plné krásných vzpomínek. Laab nabízí designové, ručně vyráběné fotoalbum v dřevěných deskách s bílými i černými listy, do kterého stačí vlepit malé polaroidky nebo klasické fotografie. Díky samolepkám, razítkům a mnoha dalším doplňkům na e-shopu vám půjde práce hezky od ruky a vytvoříte unikátní dárek.

Retro polaroidky a fotostripy

Milým osobitým dárkem jsou i maličkosti jako polaroidky a fotostripy, které díky svému retro vzhledu dodají speciální kouzlo opravdu každé fotce. Velmi efektivně působí v proskleném elegantním rámečku se sušenými dekoracemi nebo na zdi ve velkém rámu v podobě koláže. Můžete ale vyvolat polaroidky či fotostripy pro každého člena rodiny a spolu s jmenovkami je použít při balení dárků. Připravíte tak drobnou maličkost opravdu pro každého ze svých nejbližších.

Leporelo

Z oblíbených fotek můžete nechat vyrobit i originální leporelo. Díky dřevěným deskám slouží jako unikátní vzpomínkový předmět s minipřehlídkou 8 vybraných fotografií, ale i jako stylový interiérový prvek. Hotové leporelo je totiž možné vystavit rozložené třeba na poličku tak, aby byly fotografie neustále na očích.

Fotka v dřevěném rámu

Vybranou vzpomínku můžete zarámovat i do stylového dřevěného rámu, díky kterému se fotografie stane výjimečným dárkem. Zapuštění fotografie působí velice efektivně. Rám je navíc vyrobený z kvalitního masivního dřeva v české truhlářské dílně. Výsledná fotka v rámu bude vypadat skvěle na zdi i na poličce.

Fotka na plátno

Ty nejkrásnější momenty dokonale uchová i fotka na kvalitním matném plátně pověšená nad postelí, v obývacím pokoji, nebo kdekoliv jinde, kde ji obdarovaný uvidí každý den. Fotoobraz je totiž zároveň stylovým interiérovým doplňkem. Díky vysokému kontrastu a dokonalé ostrosti kresby vynikne na fotce každý detail a pro své blízké připravíte unikátní umělecké dílo.

Krásným způsobem, jak uchovat výjimečné a neopakovatelné okamžiky, emoce i atmosféru jsou tištěné fotografie. Darujte svým blízkým letos k Vánocům vzpomínky na zážitky, které díky designovým fotodárkům nikdy nevyblednou.

DailyStyle PROMO: Článek je komerční prezentace značky Laab

Zdroj fotografií: Laab

Marketing manager