• Beauty  • Svěží, čerstvá, barevná taková je velikonoční kolekce Lush

Svěží, čerstvá, barevná taková je velikonoční kolekce Lush

Ve vzduchu je pomalu cítit jaro a na scénu produktů značky Lush už přihopkala spousta voňavých a roztomilých jarních dobrot, které dokážou potěšit a rozmazlit. Pojďte se podívat na náš výběr redakce, jakými novinka můžete sebe samé hýčkat.

Koupelová bomba Flamingo Egg

Ponořte tuhle roztomilou, mořskou solí zdobenou kraslici do napuštěné vany a užijte si růžovo-modrou vířící show s vůní cukrové vaty. Zakoupíte za cenu 160 Kč / ks.

Koupelová bomba Follow The White Rabbit

Sledujte bílého králíka až do magické ovocné koupele. Ať nezmeškáte! Zakoupíte za cenu 150 Kč / ks.

Koupelová bomba Humpty Dumpty

Užijte si spoustu zábavy s Humpty Dumpty! Pan Vajíčko vám nadělí lázeň tak sladkou, že vás z ní nedostanou ani heverem! Zakoupíte za 225 Kč / ks.

Scrub na rty Funfetti Cake

Užijte si spoustu zábavy s Humpty Dumpty! Pan Vajíčko vám nadělí lázeň tak sladkou, že vás z ní nedostanou ani heverem! Zakoupíte za cenu 275 Kč / ks.

Peelingové tělové máslo do sprchy Walter Bunny

Po pomazlení s tímhle kralíčkem s bambuckým a murumuru máslem pro hydrataci a jemnou exfoliaci budete celí heboučcí a sladce voňaví! Zakoupíte za cenu 275 Kč / ks.

Mýdlo na ruce a tělo Avo Good Easter

Nechte se pohladit mydlinkami s pečujícím avokádem a radostnou citrusovou vůní silic z bergamotu a litsea cubeba. Prostě pecka! Zakoupíte za cenu 290 Kč / ks.

Krémová koupel Golden Egg

Roztajte blahem ve zvláčňující třpytivé lázni se spoustou hydratačního fair trade bio kakaového másla s pomerančovou silicí. Zakoupíte za cenu 160 Kč / ks.

Celá velikonoční kolekce je dostupná v obchodech a online.

Zdroj fotografií: Lush ČR

Marketing manager