• Beauty  • Thomas Sabo aneb šperky, hodinky a parfémy

Thomas Sabo aneb šperky, hodinky a parfémy

Thomas Sabo, společnost, kterou založil v roce 1984 rocker Thomas Sabo ve městě Lauf an der Pegnitz v jižním Německu, patří mezi přední světové společnosti, které se zabývají prodejem šperků, hodinek a parfémů. Pojďte si spolu s námi značku blíže představit a rovnou se podívat i na její nové kolekce!

Thomas Sabo, rocker pocházející z Německa, založil roku 1984 společnost, která se stala ztělesněním špičkových stříbrných šperků a neustále rostoucím segmentem hodinek.

Malé výtvory s velkým dopadem: celý sortiment šperků a hodinek je tvořen týmem mezinárodních designérů v sídle v Lauf an der Pegnitz. Všechny modely šperků a hodinek mají vždy okouzlující charisma, jedinečný vzhled a moderní rozmanitost a mohou být krásně kombinovány navzájem.

Thomas Sabo provozuje v současné době na 300 prodejen a zaměstnává okolo 1860 lidí. Nyní rozšířil portfólio svých poboček i o první v České republice. Ta vznikla v nově otevřené části Centra Chodov na Praze 11. Prodejnu naleznete v přízemí obchodního centra, konkrétněji u vchodu A.

Značka se specializuje především na výrobu šperků ze stříbra, ale také narazíte na šperky pozlacené žlutým a růžovým 18 karátovým zlatem. Ve špercích, ale i v hodinkách, naleznete různé druhy kamenů, jmenovat můžeme například onix, zirkony, ametysty, ale i diamanty. V některých špercích jsou vloženy perly.

U značky Thomas Sabo si vybere skutečně každý, ať už jste romantici, rebelové, ať už si potrpíte na luxus nebo máte raději hippie styl. Veškeré šperky jsou dělány ručně a zaměstnanci do nich vkládají desítky, ale někdy i stovky, hodin své práce. Každý kousek je originál. Kolekce se mění dvakrát do roka, a to vždy kolekce na jaro/léto a následně na podzim/zima.

V průběhu ledna se můžete těšit na novou kolekci a zároveň na velký výprodej té předešlé. Proto, pokud jste již tuto prodejnu navštívili a našli zde šperky, které prostě musíte mít, nyní je ten čas, kdy je pravděpodobně seženete za zlomek původní ceny.

Veškeré zakoupené šperky vám zde na požádání kdykoliv vyčistí.

A co nás čeká v nové kolekci?

Především obrovská rozmanitost. Nebývale živé a intenzivní barvy, komplikovaný design a individuální vzhled. Můžeme se těšit na umělecké, tropické a mýtické motivy, ale i na rebelské hodinky s opravdu ostrými hranami a precizním, jednoduchým designem. To vše se skrývá v nových kolekcích jaro/léto 2018.

Kolekce Riviera Colours s Boho stylem se objevuje ve filigránských klasických náramcích, náušnicích, náhrdelních a prstenech, které barevně hrají s tyrkysovými, červenými a zeleně zbarvenými kameny.

Kolekce Tropical Series se vyznačuje inspirací aztéckými vzory a filigránovou výzdobou. Dlouhé náhrdelníky, visací náušnice a spousta barev. Stříbro je často pozlacené, jelikož žluté zlato bude v této sezóně největším módním hitem. Tato tropická série interpretuje kontrast mezi tajemnou, zelenou džunglí a barvami zvířat a rostlin.

Kolekce Dragon Nights je inspirována mytologií dálného východu. V kolekci najdeme především draky, ale i spoustu dalších mytologických symbolů. Tato kolekce obsahuje i zcela nové Karma Beads, které jsou kompatibilní i s náramky např. značek Pandora a Trollbeads. Ale nebojte se, Thomas Sabo nabízí samozřejmě i své vlastní.

Nová dámská kolekce hodinek s názvem Rebel at heart Women v sobě nese avantgardní a Rock ‚n’Roll prvky s nýty, odkazují na sílu žen, které dokážou být někdy i rebelky a nebojí se občas vyhýbat se konvencím.

Přesně naopak působí nová pánská kolekce hodinek s názvem Rebel at heart Men, která v sobě nese klasickou strukturu a naprosto minimalistický design v retro stylu.

A co vy? Vyberete si z nových kolekcí? My tedy rozhodně ano!