• Fashion News  • Throwback 2021: Které značky obsadily první příčky žebříčku oblíbenosti?

Throwback 2021: Které značky obsadily první příčky žebříčku oblíbenosti?

S novým rokem nastal čas na ohlédnutí se zpět a připomenout si, které značky byly letos opravdu v kurzu. Přinášíme vám TOP 6 brandů, které se dle statistik brandirectory.com staly nejpopulárnějšími za rok 2021.

Sportovní značka NIKE si i v minulém roce udržela první příčku žebříčku popularity a obhájila tak rok 2020. Během roku vyšla s několika novými teniskami. Nechyběly nové kousky Air Jordan, tentokrát i ve spolupráci se Supreme nebo třetí release Nike s japonským brandem Sacai.

Druhou a třetí příčku tohoto žebříčku obhájily známé high-end značky GUCCI a Louis Vouitton. GUCCI si udržela svůj druhý post a žádná změna se tak krom jejich finanční stránky nezměnila. Velmi oblíbenou spoluprací se stala se značkou The North Face.

Louis Vouitton se ale oproti roku 2020 polepšila a vystřídala tak na třetí příčce sportovní značku adidas. Ta nicméně také neměla špatný rok a její popularita zůstává téměř stejná. adidas například hned v prvních měsících roku 2021 vydala hned dva typy velmi oblíbených Yeezy tenisek. Své jméno si držela po celý rok.

Na patém místě se umístila další high-end značka – Chanel. Luxusní módní značka je tu s námi už od roku 1910 a na své popularitě neztrácí. Koncem roku jsme se mohli těšit na představení kolekce Cruise 2021/22, které v sobě ukrývá ikonické kabelky, kolekci ready-to-wear, doplňky, boty aj. Nese se ve znamení jihu Francie, přírodní krajiny zalité sluncem a propadajících se nohou v bílém písku.

Poslední značkou, která se minulý rok stala nejvíce populární a uržela své 6.místo v žebříčku, je proslulá ZARA. Její obchody najdeme po celém světě a tak není ani divu, že se jedná o nejvíce oblíbenou značku trendy a volnočasového oblečení.

Zdroj fotografií: Unsplash, oficiální fotky značek Nike, GUCCI, Chanel