• Beauty  • TOP 10 letních trendů v manikúře v roce 2021

TOP 10 letních trendů v manikúře v roce 2021

Letní horké dny jsou plné v proudu a po roce začíná i okolní svět ožívat. A to znamená jediné – dámy, hoďte se do gala! Nejnovější trendy v módě už proto zaplnily naše skříně, kosmetická taštička s malováním je také po „očistě“, ale na co vsadit v oblasti manikúry? Pojďte se s námi podívat, které barvy, techniky a tvary letos v létě na nehtech aspoň jednou musíte vyzkoušet!

Hravé letní barvy

Ani tento rok tomu není jinak, v létě vždy ožívají všechny barvy. Oranžová, žlutá, růžová, bude opravdu těžké si vybrat. Letní barevné nehty si většinou nechávají slečny (dámy) nechat na dovolenou, protože kdy jindy se trochu odvázat než právě na dovolené? Kromě letních barev letos nic nezkazíte ani bílou klasikou nebo nude barvami.

Pastelky kam se podíváš

Pastelové barvy jsou trendy snad každou sezónu. Pokud si tedy příliš neholdujete ve výrazných barvách, toto pro vás bude jasná alternativa. Vyzkoušejte například pastelovou žlutou, trendy zelenou nebo oranžovou.

Milky nails

Opustíme barevné trendy na chvíli. Pokud jste milovnice něžné klasiky a libujete si v neutrálních tónech, milky nails jsou přímo pro vás! Možná to někomu přijde jako nuda takhle na léto, ale jednou to na nehtech vyzkoušíte a nebudete chtít nic jiného. Kdo by nechtěl, aby jeho nehty ladily ke všemu vždy a všude?

Nestárnoucí klasika

Kdo aspoň jednou neměl francii na nehtech, jakoby nebyl. Nestárnoucí, jemná technika, která zaboduje kdykoliv. Toto léto se navíc kombinuje s ostatními trendy, což znamená barevná nebo pastelová francie. Takže pokud přece jen chcete jít s dobou a trendy, ale zároveň nedáte dopustit na klasiku, vyzkoušejte právě to.

Francie trochu jinak

I naprostá klasika jako jsou právě french nails mají svoji inovaci. Aby to tedy pro někoho nebyla příliš velká nuda, může trochu zaexperimentovat. Francii ozvláštníte například netradičním designem nebo různými tvary.

Abstrakt i na nehtech

Abstraktní umění je v poslední době velice oblíbené. Není tomu jinak ani v manikúře. Na průhledný základ se malují nepravidelné abstraktní obrazce, geometrické tvary a vznikne tak dokonalý design, který si i přes svou extravaganci drží čistý look.

Vzorované nehty

Letošní trendy jsou převážně trochu „odvaz“ , a proto nesmí chybět ani vzory a motivy. Nicméně přeci jen trochu elegance stále vítězí, a tak dalším trendem jsou sedmikrásky. Tento trend se nazývá jednoduše daisy nails a jelikož samotné sedmikrásky jsou jemnost sama, nebude tomu jinak ani na nehtech. Ať už zvolíte sedmikrásku přes celý nehet nebo menší verzi na doplnění, určitě tím zabodujete.

Gold marble

Nehty, které připomínaly mramor jsou s námi pár let, jejich design se teď ale posunul o trochu výš. Mramorové nehty využily trendu milky nails a dostávají tak zcela jiný rozměr. Působí velice luxusně a často jej zákaznice v salonech doplňují o jemné detaily zlaté, které celý look jen podtrhnou.

Dlouhé nehty jsou pasé

Už nějaký ten pátek dlouhé, hranaté nehty moc nefrčí. Momentálně stejně jako v líčení vsází dámy na přirozenost, a proto teď vítězí kratší, přirozenější nehty.

Mandličky jsou in

Jaký tvar je tedy letos nejvíce trendy? Kromě krátkých nehtů, které jsou zpilovány do velice přirozeného looku, letošní léto je nejoblíbenější tvar almond, neboli mandličky. Jedná se asi o nejvíce oblíbený a přirozený tvar, který se v manikúře používá a který podtrhne vaši elegantní, sofistikované .

Už víte, které trendy na příští návštěvě v salonu vyzkoušíte?

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14