• Beauty  • TOP 6 beauty adventních kalendářů, které rozzáří každý den

TOP 6 beauty adventních kalendářů, které rozzáří každý den

Rok se s rokem sešel a čas adventu je tu. V dnešních dnech si můžeme dopřát každodenní špetku radosti pomocí adventních kalendáří, ve kterých se skrývá čokoládové překvapení, a nebo i třpytivý šperk, beauty produkty. Prozkoumejte s námi, co se skrývá v letošních beauty kalendářích. Vybrali jsme pro vás TOP 6, kterými si jednoznačně rozzáříte den.

MAC Cosmetics

Nejočekávanější launch MAC kolekcí, je určitě ten vánoční. Adventní kalendář s názvem BOX OF TRICKS vás nenechá ve štychu jediný den.

Prodává MAC Cosmetics za cenu 7 590 Kč

Teď budeme trochu spoilerovat, ale letos si postupným odkrýváním jednotlivých políček můžete dopřát jejich ikonické rtěnky (Ruby Woo je must-have na Štědrovečerní večeři), monostíny a pigmenty a mnoho dalších. Díky tomu tak můžete každý den vyzkoušet ve vaší make-up rutině něco nového.

NYX Professionals Makeup

Gimme SuperStar! Zpříjemnit ráno si můžete i s kalendářem, který představila značka NYX Professionals Makeup. Hvězdné produkty, jako například jejich butter glossy, můžete střídat v průběhu prosince klidně podle nálad. Ale zbytek produktů nebudeme prozrazovat…

Prodává Douglas, 1 599 Kč

Yves Rocher

Překvapení plná líčidel, novinek, ale i skincare, si užijete s kalendářem značky Yves Rocher. Už jen samotný design přímo volá po Vánocích a následných oslavách. Yves Rocher nabízí převážně pečující kosmetiku, a proto i tyto miniaturky můžete po otevření políček získat. V kalendáři se nachází i limitované kousky z vánoční kolekce.

Prodává Yves Rocher, 1 390 Kč

Douglas Collection

Ať zde nemáme samou dekorativní kosmetiku, naším tipem na adventní kalendář s pečující kosmetikou je Douglas Home Spa. Skrývá v sobě ryze produkty značky Douglas Collection ze sekce Home Spa. Můžete se tak těšit na krémy, šumivé bomby do koupele a mnoho dalších.

Prodává Douglas, 1 299 Kč

Clinique

Pořádnou dávku romazlování si užijete i s kalendářem 24 Days of Clinique. Kalendář nabízí ikonické produkty z oblasti pečující kosmetiky, ale i pár kousků z té dekorativní.

Prodává Notino, 2 253 Kč

Accentra

Winter Magic je posledním tipem, jak si zpříjemnit čekání na Štědrý den. V kalendáři se ukrývají produkty pro péči o tělo.

Prodává Notino, 853 Kč

Zdroj fotografií: archiv značek