• Beauty  • Trend It Up – nová kosmetika v DM

Trend It Up – nová kosmetika v DM

Chcete kvalitní kosmetiku za málo peněz? Chcete si vybrat kosmetiku v drogerii při rychlém nákupu ostatních nezbytností? Pokud odpovídáte ano, tak zajděte do drogerie DM a poznejte novou kosmetiku Trend It Up.  Natural Radiant Highlighter, dva druhy make-up, rozjasňující primer, korektor Matte Beauty Perfection, rtěnky, gel na obočí, stíny v tužce, tekuté rtěnky, lesky a spoustu dalších výrobků už nyní v DM pod značkou Trend It up.

maxresdefault

Trend it UP patří k značce DM, stejně jako například i Balea a jak jistě víte, tak DM kosmetika nese kvalitu za málo peněz. Z kolekce Trend it up si vybere opravdu každý.

Trend it UP nabízí spoustu laků na nehty od 39 do 69 Kč. Laky jsou metalické, matné, neonové i jednoduché, stačí si vybrat podle nálady. Tyto laky dlouho drží a tvoří efekt gelu.

Tato kosmetika nabízí jako jedna z mála také podkladovou bázi na rty a tak Vaše oblíbená rtěnka vydrží přes celý den bez větších úprav.

ueber-trend_it_up-visual

Zajímavé jsou i oční stíny. Tato značka nabízí hned několik druhů. Například Scarabeo eye shadow (výrazné barvy, dobře pigmentované), Elastic eye shadow (elastické, měkké stíny) a samozřejmě paletky The Colors Selection. A aby Vám stíny déle vydrželi máte zde také primer na oči Expert EYE Base. Nechybí ani řasenky, jako například Pop Lashes nebo Maxi Drama. Milovníci linek si také přijdou na své v kolekci jsou černé i barevné linky a to s neobvyklými aplikátory.