• Styling  • Trendy šaty pro letošní jaro

Trendy šaty pro letošní jaro

Je načase, abychom vám poodhalili, jaké jarní šaty se budou tento rok nosit. Jelikož už se nám pomalu začíná oteplovat,  je tedy dobře se řádně připravit. A které střihy a vzory budou pro jarní období v kurzu? To vám rádi prozradíme.

Letošní jaro bude opět veselé. V módě jsou totiž již třetí sezónu četné druhy potisků. V hlavní roli se totiž bude nosit květinový vzor, který bude považovaný právě za ten zásadní.

Dalším výrazným prvkem je tzv. puntíkovaný vzor, různých velikostí a barev. Není nutné se tedy soustředit pouze na bílo-černou kombinaci.

Co se týče střihů, pak se můžete těšit na zavinovací šaty, které jsou skvělé na běžné nošení, ale klidně i do práce. Když se trochu podíváme do minulosti, pak tváří zavinovacích šatů je celosvětově uznávaná módní návrhářka Diane von Furstenberg  a tehdy se psal právě rok 1974, když spatřily světlo světa.

Jarní trend přinese i glitry, třásně či krajku, což už samo o sobě vypovídá o velmi zajímavých tipech, kde si zajisté každý vybere ten svůj kousek. A věřte, že bude opravdu z čeho vybírat.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12