• Beauty  • Lush se na Velikonoce nejenom třpytí, ale také chrání životní prostředí!

Lush se na Velikonoce nejenom třpytí, ale také chrání životní prostředí!

Značku Lush dneska zná prakticky každý! A to nejenom díky roztomilému designu, ale také díky jejich boji za čisté životní prostředí, netestovanosti na zvířatech a recyklovatelným obalům! Na letošní Velikonoce přišel Lush s novou kolekcí a my se nemůžeme dočkat! Hlavním hitem Velikonoc bude totiž třpyt!

Zazařte leskem třpytek, které nemají na svědomí znečišťování životního prostředí ani dětskou práci. Mnoho třpytek běžně obsahuje PET nebo mikroplast. Ty často končí v oceánech – ničí mořský život, znečišťují moře plastem, který se nerozkládá.  A tak se Lush rozhodl bojovat a dokázat, že to jde i jinak! Jiskru koupelovým bombám, sprchovým gelům a dalším produktům dodává nový druh třpytek, vyrobený ze syntetického fluorflogopitu (jinak známého také jako syntetická slída).

Syntetická slída je materiál tvořený přírodními minerály, vytvořený člověkem za účelem napodobení mihotavého efektu přírodní slídy. Takže namísto, aby se vaše koupelna plnila plasty, které nejsou biologicky rozložitelné a jsou potenciálně toxické pro mořský život, můžete si užít příjemnou koupel s vědomím, že nemá negativní dopad na životní prostředí.

Produkty Lush, ať už třpytivé či nikoli, obsahují potravinářské barvivo, syntetickou slídu, minerály a přírodní škroby. Všechny třpytky, které se vydají potrubím z vaší koupelny, a z nichž některé si najdou cestu i do oceánu, jsou tedy naprosto neškodné.

A na co se můžete tedy těšit? Pojďte se na to podívat spolu s námi!

GOLDEN EGG Krémová koupel. Medem vonící třpytivý šperk s pomerančovou silicí a fair trade bio kakaovým máslem pro sladké pohlazení na duši i pokožce.

Velikonoční limitovaná edice bude tedy plná nejenom třpytu, ale také barev a nápaditých tvarů a v neposlední řadě také vůně! Co říkáte na tato nádherná veselá a hravá kuřátka?

FREE RANGERS (oranžový, modrý, fialový) Koupelová bomba. Vršek nebo spodek? Nebo trochu od každého? Co na tom záleží! Ať sáhnete po kterékoli části, zažijete spoustu šťavnaté zábavy.

 

A protože tato limitovaná edice je velikonoční, tak v ní samozřejmě nesmí chybět ještě tato krásná zdobená vajíčka! Budete mít doma pro koledníky hezčí?

CREAM EGG Koupelová pěna. Rozdrobte do proudu vody tuhle pěnu s mátou a fair trade bio kakaovým máslem a uvidíte, že se z toho vyklube náramně příjemná koupel.

V limitované edici najdete nejenom pěny do koupele, ale také velice oblíbené sprchové gely a nebo třeba voňavá a vzhledově rozhodně velice nevšední mýdla!

Novou kolekci najdete v Lush prodejnách nebo na e-shopu od 23. února! 

 

Tak co, už máte vybraného svého favorita?

Zdroje: 1, 2, 3