• Beauty  • Udělejte svět krásnější a poděkujte inspirativním ženám vašeho života

Udělejte svět krásnější a poděkujte inspirativním ženám vašeho života

Poděkování je velké gesto a patří mezi nejkrásnější lidské vyjádření, jak protějšku nebo svým blízkým vyjádřit svoji vděčnost. Švédská skintech značka FOREO si během letošního Mezinárodního dnu žen  klade otázku: “Pokud byste mohla proměnit svět v krásnější, udělala byste to?”

V případě, že je Vaše odpověď na tuto otázku ano, značka FOREO, jejíž touhou je udělat svět nejen krásnějším a mladistvějším, dává ženám po celém světě možnost to splnit.

“Ve FOREO milujeme příběhy a chceme obohatit životy našich zákazníků tím, že je učiníme šťastnějšími a mladistvějšími. Inspirujeme se životy našich zákazníků každý den a #PayItForwardWithFOREO je o propojování žen po celém světě a sdílení příběhů radosti, moudrosti, inspirace a síly. Pevně věříme, že spolu můžeme udělat svět krásnějším místem a vše začíná pouhým poděkováním.” říká Vladimir Cuturilo, generální manažer FOREO Eastern Europe.

#PayItForwardWithFOREO umožňuje poděkovat ženám za roky moudrosti, inspirace a podpory, která se předává od počátku věků z generace na generaci, ze ženy na ženu a utváří dnešní obraz krásy.

Pro zúčastnění je potřeba jednoduše nominovat ženu, která významně ovlivnila Váš život, podělit se o Váš příběh spojený s touto ženou a FOREO se postará o ostatní – obdaruje nominovanou ženu přístrojem LUNA mini 2 (v hodnotě přibližně 3 000 Kč) jako poděkování za to, že dělá svět krásnějším.

“FOREO je na trhu 7 let, ale značka nevznikala pouze během těchto let – každý produkt v portfoliu má svůj příběh. Od původní LUNY, která je inspirovaná neúspěšným dárkem k výročí manželce zakladatele, až po ISSU jako výsledek podezření, že si děti nečistí dostatečně zuby. Každý kousek FOREO technologie, jež dnes držíte v ruce, je výsledkem mnoha let sdílené moudrosti, předávané z generace na generaci žen po celém světě,” dodává Cuturilo.

Kampaň bude probíhat od 1. do 8. března 2020 v zúčastněných zemích – Spojené království, Německo, Rumunsko, Maďarsko, Česko, Polsko, Francie, Itálie, Švédsko, Dánsko a Finsko. Podívejte se na shrnutí celé kampaně a podmínky pro zúčastnění.

#PayItForwardWithFOREO

Pro zúčastnění je potřeba následovat tyto 2 jednoduché kroky:
  1. Vytvořte post ve feedu Vašeho instagramového nebo facebookového účtu v podobě fotky Vás a Vámi nominované ženy. V popisku nám sdělte, koho nominujete a proč. Označte @foreo a přidejte hashtagy #PayItForwardWithFOREO, #IWD2020, #EachForEqual.
  2. Vyplňte tento formulář (odkaz je také v v biu Instagramu FOREO, na Foreo.com nebo na Facebooku) a sdělte nám Váš příběh. Chceme vědět, koho nominujete a proč. Tato kampaň je oslavou nejvíce inspirativních žen našeho života, které byly zdrojem radosti a síly. Ukažte nám svůj příběh.

UPOZORNĚNÍ: Kompletní podmínky pro zúčastnění jsou ZDE.

Formulář pro nominaci Paying It Forward naleznete ZDE.

Zdroj fotografií: archiv značky FOREO

Marketing manager