• Fashion News  • Užijte si Vánoce s Bellindou

Užijte si Vánoce s Bellindou

Bellinda je oblíbená a tradiční značka spodního prádla a punčochového zboží, nabízí kvalitní a pohodlné dámské a pánské spodní prádlo, ponožky a punčochové zboží. Každý rok přichází s inovativními novinkami v punčochovém zboží např. punčochy s BB cream efektem, hubnoucí řadou punčoch a legín Active slimmer a letos s punčochami Absolut flex.

Název Bellinda pochází z výrazu „Bella Linda“, což je latinský překlad názvu severočeského města Krásná Lípa, kde Josef Heinrich Vatter založil již v roce 1882 závod na výrobu punčochového zboží.

Náš TIP: Novinka s hubnoucími účinky během noci v zeštíhlující řadě Bellinda Active Slimmer s Acti Mineral Complex®. Aktivního efektu je dosaženo díky materiálu a konstrukci vyrobené z inovativního polyamidu s integrovaným komplexem Acti Mineral Complex®, který v kontaktu s pokožkou absorbuje teplo z těla a posílá jej zpět infračervenými vlnami. Tato průběžná masáž stimuluje metabolismus. Navíc se Acti Mineral Complex® neopere.

1679_active_slimmer_night_leggings_back

Hubnoucí legíny na spaní ACTIVE SLIMMER NIGHT LEGGINGS

Najdete zde i sportovní prádlo, ponožky do balerín, termo ponožky a punčocháče, bezešvé neviditelné prádlo, ponožky pro diabetiky, podprsenky, kalhotky pro plnější tvary, boxerky pro pány a tvarující prádlo.

2105_7070_7078

Boxerky pro pány BMEN BOXER 2 PACK

Vhodné dárky pro ženy mohou být například pohodlné silonové punčochy, které se anatomicky přizpůsobí siluetě těla. Díky tomu silonky nesjíždí ani se nezařezávají do těla, přináší extra pohodlí po celý den.

2026_absolut_flexy_black

Inovativní punčochové kalhotky s tělu přizpůsobenou konstrukcí ABSOLUT FLEX

 

2028_perfect_40_black

Dámské punčochové kalhoty PERFECT TIGHTS 40 DEN jsou vhodné pro chladnější dny a něco vydrží

Bellinda má pro své příznivce na Vánoce připravenou spoustu dárků, soutěží a zajímavých akcí. Každý den máte jedinečnou možnost zjistit, co jaký den skrývá a který obsahuje soutěž či nějaký dárek.

Adventní kalendář Bellinda naleznete ZDE.

Navíc mají nyní dopravu zdarma. Tak neváhejte a udělejte své partnerce nebo svému partnerovi radost na BELLINDA.cz