• Events  • Melia Marchi Xmas time

Melia Marchi Xmas time

Spojit vánoční atmosféru s představením své práce široké veřejnosti? Skvělý nápad! Předvánoční posezení v útulném interiéru za poslechu příjemné hudby a s příležitostí prohlédnout si a vyzkoušet modely z limitované kolekce značky Melia Marchi. Á la Melia Marchi Xmas time!

Melia Marchi, originální zakázkové krejčovství sídlící v centru Prahy. Byla jsem se podívat na jejich limitovanou kolekci modelů, jež se skládá převážně z šatů, košil a luxusních zimních kabátů. Jaké jsou mé dojmy?

Na úvod musím poznamenat, že Melia Marchi je značkou poměrně mladou a ke všemu se soustřeďuje převážně na zakázkovou výrobu. Takže pokud potřebujete jakýkoliv oděv, a chcete, aby vám stoprocentně padl, pak krejčovství Melia Marchi sídlí na Praze 1, v ulici Školská 6. Čeká vás individuální přístup, příjemný personál a dokonce i konzultace s profesionální stylistkou.

Já jsem viděla již hotové modely z limitované zimní kolekce. Jsou nadčasové, převážně jednoduché a elegantní. Přesto je z nich cítit svěží duch originality. Posuďte sami.

Mě osobně zaujaly převážně jejich kabáty a také košile. Překvapily mě přírodní materiály z kterých byly jednotlivé oděvy ušity. Melia Marchi k realizování svých výtvorů používá přírodní látky typu kašmír, hedvábí či bavlna.

 

Když tedy nebudete vědět, co na sebe, a budete chtít investovat peníze do kvalitního a stoprocentně originálního kousku, který si můžete nechat ušít naprosto podle svých představ, je návštěva Melia Marchi pro vás tou nejlepší volbou.

Zdroj: 1