• Fashion News  • Vans x Opening Ceremony představí první kolekci v nadčasovém designu

Vans x Opening Ceremony představí první kolekci v nadčasovém designu

Vans a Opening Ceremony se znovu spojí, aby představily vůbec první společnou globální kolekci obuvi, oděvů a doplňků. Tato kolekce bude celosvětově uvedena 19. února a bude k dostání online, u vybraných prodejců Vans a vybraných velkoobchodních partnerů.

Zakladatelé společnosti Opening Ceremony ikonickou šachovnici Vans obohacují o abstraktní vzory hada a leoparda, a to na oblečení i obuví. Opening Ceremony vycházela z originální boty Vans a jako pomyslné malířské plátno použila model Authentic. Výsledkem je celoplošný opakující se vzor zvýrazňující pozitivní i negativní prostor – hledající harmonii mezi motivy hada a leoparda napříč svrškem i podrážkou každé boty.

„Společnost Vans je naším dlouhodobým kreativním partnerem a jsme nadšení, že letos můžeme spolupracovat na jejím ikonickém designu,“ uvedl kreativní ředitel společnosti Opening Ceremony, Humberto Leon. „V této nové kolekci se s Carol snažíme přijít s novým grafickým zpracováním klasické šachovnice Vans.“

Opakující se vzor leoparda se objevuje na široké škále modelů, včetně bundy v teplákovém stylu, která se zepředu zapíná zipem a knoflíky a má skrytou kapuci. Leopardí kalhoty Vans x OC mají volný střih, výpustkové kapsy a klopu na zip. Leopardí sortiment doplňuje vatovaná taška s leopardím potiskem ozdobená gumovou nášivkou Vans x OC.

Druhá vlna obuvi získává ještě působivější styl za pomocí monochromatických svršků a zaujme orchidejovou a baja modří. Model Authentic QLT obohacuje dívčí střih o dvě impulzivní barevné kombinace – s celoplošným potiskem, prošívaným nártem a postranním stehováním. Každá bota má na patě tkanou nášivku Opening Ceremony. 

Zdroj fotografií: Vans

Marketing manager