• Beauty  • Nechte se ponořit do říše snů s levandulovou kolekcí Sleepy od značky LUSH

Nechte se ponořit do říše snů s levandulovou kolekcí Sleepy od značky LUSH

Pokud jednou vyzkoušíte produkt z kolekce Sleepy, zaručujeme vám, že už na sobě nebudete chtít cítit nic jiného. Harmonická kombinace levandule a tonky se svůdnou ylang ylang totiž tvoří nežnou a zároveň pohádkově sladkou vůni. O levanduli je navíc všeobecně známo, že přispívá ke klidnému a ničím nerušenému spánku a přesně v takovém heslu se nese i celá kolekce Sleepy. Zbavíte se tedy konečně toho věčného počítání oveček za použití některého produktu z této řady? Pojďte se společně s námi na to podívat!

Tělový krém vás dokáže ponořit do něžného levandulového snu s nálevem z ovesných vloček

Bio kakaové máslo společně s nálevem z ovesných vloček dokáže vytvořit opravdu skvělé kombo natolik, že vaše pokožka bude zcela zklidněná a zároveň dostatečně hydratovaná. Jak sám návod uvádí, nejlepší je krém aplikovat ještě předtím, než vklouznete do svého pyžama. Po samotné aplikaci vás totiž již jen čeká provoněná noc a ničím nerušený blažený spánek. Co se týká samotné konzistence a vstřebatelnosti tělového krému, tak rozhodně můžeme vypíchnout, že na pokožce nenechává žádnou mastnotu, jelikož se krém okamžitě krásně vstřebá a pokožku zanechává neodolatelně hebkou.

Sprcha po náročném dni s uklidňujícím sprchovým gelem Sleepy se stane vaší nejoblíbenější rutinou

Zklidňující ylang ylangová silice se dokáže postarat o to, abyste do postele ulehali s čistou hlavou a vkročili do nového dne s odpočatou myslí. A skutečně tomu tak je. Po aplikaci sprchového gelu máte pocit, jako by postupně odcházely veškeré starosti a vy se soustředili pouze na hravé a zároveň hebké mydlinky, které po nanesení sprchového gelu postupně vznikají.

Tělový sprej Twilight svojí opojnou vůni dokáže okouzlit každého, kdo se k vám jen na krok přiblíží

Sprej stačí nastříkat pouze lehce na pokožku či oblečení a již se dokáže příjemně rozvonit natolik, že dokáže zaujmout každého, kdo se k vám přiblíží. Přesto, že se jedná o tělový sprej a ne parfém, jeho výdrž je naprosto skvostná. Uvidíte, že když po celém dni budete ze sebe sundávat oblečení, ještě pořád ho ucítíte.

Pokud jste se náhodou ocitli v situaci, že vám letos z ničeho nic došly veškeré nápady na vánoční dárky a nevíte tak, čím obdarovat své nejbližší, rozhodně nezoufejte. Nějaký produkt z této řady se může stát skvělým řešením, protože upřímně si řekněme, kdo nemá rád spánek?

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7