• Lifestyle  • Vyzkoušeli jsme vybalancované jídlo od Oriflame

Vyzkoušeli jsme vybalancované jídlo od Oriflame

Mnozí z nás si neudělají na jídlo čas nebo nepřijímají dostatek potřebných živin. Produkty z řady Wellness by Oriflame slibují, že vám pomohou udržet správné množství vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek v těle. Otestovali jsme je za vás.

Řada vitamínů, minerálů i vyvážených jídel Wellness by Oriflame je inspirovaná švédskou přírodou a vyvinutá ve spolupráci s odborníky z oblasti vědy. Velmi jednoduché použití a přírodní složení z ní dělají ideálního stravovacího společníka.

Zamysleli jste se nad tím, jestli denně přijímáte dostatek živin, které vaše tělo potřebuje? Ne každý se stravuje tak pestře a vyváženě, jak by bylo vhodné. A proto Oriflame nabízí Wellness Pack pro ženy či pro muže, který obsahuje kombinaci 12 vitaminů a 10 minerálních látek, omega-3 mastné kyseliny z vysoce kvalitního rybího tuku, výtažek z borůvek a mikrořasy, vše připravené v kompaktních balíčcích, které jsou vhodné i na cesty. Kromě těchto základních vitamínů a minerálních látek, obsahují jednotlivá balení také větší množství složek, které jsou důležité pro správné fungování ženského i mužského organismu. Ženy potřebují více kyseliny listové, železa a vápníku, mužský organismus naopak ocení větší množství hořčíku, selenu a zinku.

Známe to asi všichni. Dny, kdy se nezastavíme, moc nejíme a potom padáme únavou a žaludek se nám nepříjemně svírá. Před hladem a vyčerpáním vás zachrání výrobky Natural Balance, u nichž jistě oceníte i přírodní složení.

Tyčinky, které Oriflame nabízí ve dvou variantách – čokoládové a ovocné – jsou ideální jako svačina do práce, na home office, při běhání po městě i na výlet. Je dobré je mít po ruce, ať už v šuplíku nebo v batohu. Díky vysokému podílu proteinů a nízkému glykemickému indexu udržují nízkou hladinu cukru v krvi a rychle zaženou hlad. Přítomná kvalitní vláknina zajišťuje výživu bakteriím ve střevech a podporuje zdravý mikrobiom. Tyčinky neobsahují umělá barviva, konzervanty a sladidla. Jsou bez geneticky modifikovaných složek a bez lepku. Zaženou chuť na sladké, i když samy nejsou přeslazené, tudíž vhodné i pro diabetiky a pro lidi, kteří sladkostem moc neholdují. Můžete je tedy mlsat bez výčitek. Také oceňujeme, že se nelepí na zuby, což bývá u takového typu tyčinek jinak běžné.

Pokud potřebujete zdroj energie, který zbytečně nezatíží žaludek, sáhněte po nápoji Natural Balance, který vám dodá vysoce kvalitní protein z hrášku a syrovátky, vlákninu z jablek, cukrové řepy a šípků. Je vhodný před nebo po tréninku nebo mezi jídly jako prevence vlčího hladu. Nápoj přijde vhod i v momentech, jako je dlouhé čekání na dovoz objednaného jídla. Doporučujeme ho kombinovat s běžnou stravou, „nežít“ jen z něj – nemá takové sytící účinky jako jiné nejmenované „nápoje budoucnosti“. Pokud obvykle moc nejíte, odvažujeme se soudit, že jím můžete nahradit i větší jídlo – protože je to určitě lepší než hladovět nebo se naopak do jídla zbytečně nutit. Chuť nápoje je samozřejmě ovlivněna složkami, jako jsou minerály a další potřebné látky, je proto trochu jiná, ale v kombinaci s čokoládovou příchutí (kterou jsme měli možnost vyzkoušet) dobrá. Dále je k dispozici v jahodové nebo vanilkové variantě.

Vedle zmíněných produktů můžete z řady Natural Balance vyzkoušet i polévku – chřestovou či rajčatovou s bazalku – která má nízký obsah tuků a vysoký obsah proteinů z hrášku, sóji a brambor. Jedno balení jak u nápoje, tak polévky obsahuje 21 porcí.

Zdroj: Oriflame