• Fashion News  • Vlastní familyportrait na teniskách? Již v srpnu!

Vlastní familyportrait na teniskách? Již v srpnu!

Minulý podzim jsem si pohrával s myšlenkou, že by bylo skvělé nechat si pomocí nějaké aplikace v iPhonu vytisknout fotky třeba z instagramu na triko, ale ne jen čtverec, rovnou potisk komplet celého povrchu. Nebo na tílko (ta letos uvidíme v ulicích více než kdy dříve).

Mi Adidas paint

Adidas asi dostal podobný nápad, protože na svém Instagramovém účtu Adidas Originals odhalil plány na aplikaci, díky níž si objednáte tenisky (model ZX flux) s jakoukoliv vlastní fotografií. No dobrá, nějaká “společenská” omezení určitě fotky mít budou, těžko si představit, že budete nosit na botách prsa své přítekyně, ale fotku svého psa nebo selfie s přáteli z párty nebo oblíbené jídlo, proč ne? Aplikace bude od MiAdidas a v Appstorech se objeví v srpnu tohoto roku.

Mi Adidas burgr

MiAdidas už teď dovoluje objednat si Adidasky v jakékoliv barevné kombinaci, která vás jen napadne. Aktuálně trvá doručení takových bot 3 až 4 týdny, platíte jak tenisky, tak poštovné. Cena za “instagramové adiny” odhalena prozatím nebyla, ale obyčejné ZX Flux seženete zhruba za $85-90, otázkou zůstává, kolik si Adidas bude účtovat za “jedinečnost” v podobě vaší vlastní fotografie. Takže až budete za pár týdnů dovolenkovat, zkuste se zamyslet, jestli by nestálo za to, mít nějakou vzpomínku i na teniskách. A nezapomeňte, Adidas vám vzkazuje: “Možnosti jsou neomezené.”

Mi Adidas cherryZdroje: 1, 2, 3