• Fashion News  • Vyběhněte do nového roku s modelem VONGO od New Balance

Vyběhněte do nového roku s modelem VONGO od New Balance

Model Vongo je stěžejní produkt New Balance z řady tréninkových bot s dodatečnou podporou došlapu. Pátá verze bot byla předělána a přeprojektována takovým způsobem, aby zajistila co největší pohodlí a stabilizaci při každodenním tréninku.

Série Vongo je určena osobám s neutrálním došlapem nebo lehkou supinací  pro každodenní běh po zpevněných cestách. Pokud jde o botu s podporou amortizace, je to nejvíce odpružená řáda a i jedna z prvních v nabídce od New Balance vybavena průlomovou pěnou Fresh Foam (v4 verze). Páté provedení Vongo se dost výrazně změnilo a vizuálně čerpá z nejnovějšího hlavního modelu značky – 1080.

Páté vydání modelu Vongo je vybavené nejnovější verzí pěny Fresh Foam X, která je lehčí, ale přitom má stejně vysokou úroveň odpružení. Variující a přizpůsobující se pružnost pěny pomáhá tlumit nárazy pod pátou a zajišťuje plynulý přechod chodidla do odrazové fáze po celé délce paty až k prstům. Za stabilizací a kontrolu odchylky chodidla odpovídá vnitřní část podrážky ve střední části, která je vyrobena ze stejné pěny jenom s vyšší objemovou hmotností. Velkou změnou oproti dřívějšímu provedení je zvýšení dropu ze 4 na 8 mm.

Předělaný svršek boty, díky technologii Hypoknit, která je novinkou řady Vongo, dává větší pocit komfortu. Prodyšný a bezešvý materiál se přizpůsobuje k chodidlům a je natolik elastický, že zajišťuje obklopení a zpevnění kolem kotníku a vše je doplňeno integrovaným jazykem a dodatečnou výšivku na klíčových místech po bocích boty. Navíc asymetrický zadní pásek pomáhá stabilizovat zadní část chodidla.

Vongo v5 spojuje nejvyšší komfort s dynamickým odrazem a stabilizací. Je to jeden z nejlepších modelu na každodenní trénink pro běžce, jejichž chodidla potřebují dodatečnou podporu a pevné odrazy. Model Vongo 5 je už dostupný na e-shopu New Balance za 3899 CZK.

pánské New Balance FreshFoam Vongo v5

dámské New Balance FreshFoam Vongo v5

Zdroj fotografií: New Balance Česká republika

Marketing manager