• Lifestyle  • Bohémský koncept store WILD MOON představuje novinky jaro-léto 2019

Bohémský koncept store WILD MOON představuje novinky jaro-léto 2019

Život s dětmi nemusí znamenat kompromis v kvalitě ani stylu. Bohémský koncept store wild moon představuje novinky SS19. A to nejen pro divoké a nespoutané děti a jejich rozcuchané, ale šťastné maminky.

Midnatt povlečení

Švédská značka Midnatt je důkazem, že nemusí být jediným řešením obrázkové a barevné povlečení. Wild moon nabízí měkoučké dětské i dospělé provedení z biobavlny pro milovníky minimalismu v pudrově růžové a zastřené okrové barvě.

Mikanu košíky na stěnu

Ručně vyráběné koše ve tvaru jablíčka a hrušky z Německa jsou nejen krásné, ale i praktické dekorace do dětského pokojíčku na knížky, hračky, časopisy či květiny.

Womom trička

Produkty inspirované životem matek stvořené pro každou ženu. Womom populární trička baví svým hravým pojetím tématiky mateřství nebo těhotenství v podobě nápisů jako “milk”, “mama mia”, “early morning club” a “la famiglia“.

Womom trička – 1 490 CZK

Hvid

Malá značka původem z Belgie ručně plete produkty z merino vlny. Eticky vyráběné kvalitní cocoony a muchláčky tedy tokki z přírodního vlákna mají skvělé vlastnosti. V zimě zahřejí a v létě ochladí. Navíc jsou extrémně příjemné i pokožkám trpícím na ekzémy. Nadčasový design a odolný materiál zaručí, že produkty vydrží po celé generace.

Lille

Malá polská značka ručně vyrábí produkty z mušelínu. Jde o certifikovanou bavlnu, která je extra jemná, a tak se skvěle hodí pro nejmenší. S každým dalším praním navíc ještě změkne. Wild moon nabízí kimona jemných barev, která jsou určena na první měsíce života, aby miminku bylo na světě co nejpříjemněji. Lille kimona jsou zavinovací a zároveň dole nastavitelné uzlíkem. Jde tak o originální, ale i praktický dárek na baby shower pro nastávající maminku.

S příchodem teplejších dní chystá wild moon další novinky – kožené pantofle pro mámy i děti, mušelínové outfity pro nejmenší, další kolekci oblíbených lněných šatů a overalů a nově i tašek přes rameno.

Vše k dostání na e-shopu wildmoon.cz/shop. Nově je bohémský Wild Moon součástí nového koncept storu Shop Up Stories na adrese
Anglická 14, Praha.

Více info o koncept storu webových stránkách a IG @wildmoon.cz