• Styling  • Růžová není jenom barva, je to styl

Růžová není jenom barva, je to styl

Citát Miley Cyrus, který vystihuje hlavní trend barvy nehtů pro letošní jaro. Ale na své si přijdou i milovníci výstředností. Kromě nenápadné růžové v nich najdete třeba i královskou červenou, nebo překvapivé zvířecí vzory. Jaké jsou trendy nehtové módy sezóny jaro/léto 2019? Inspirujte se pěti nejvýraznějšími z nich.

1.   Růžová to musí být

Trendy v barvách nehtů kopírují módní trendy v barvách oblečení. Stejně jako letošní sezónu bezkonkurenčně letí béžová a světle růžová, pro barvu nehtů je to stejné. Lakujte je tělovými barvami, světle růžovou a nezkazíte nic ani perletí.

2. Modrá je také dobrá

Konečně! Jarním trendem v barvě na nehty je nebeská modrá. A to v jakémkoliv odstínu. Světlá, tmavá s perletí i s kamínky.

3. Červená je barva královen

Jaro a léto 2019 bude také ve znamení královské červené. Červená barva vyhrává v každé době. Už i královna Kleopatra nosila rudé karmínové nehty a princezna Nefertiti tíhla k rubínové červené. A víte, jak těchto krásných barev dosáhly? Rozmačkáním jahod.

4. Není důvod, mít nehty jen jednou barvou

Nalakujte je dvěma, nebo třemi, nebo každý úplně jinou barvou. To je totiž přesně trend začínající jarní sezóny. Barvy mohou být světlé, ale i tmavé.

5. Zvířecí vzory jdou na scénu i v nehtové módě

Dalším trendem, který ovládá scénu na přehlídkových molech modelů mnoha návrhářů a zároveň i nehtové modeláže jsou zvířecí vzory. Jděte do toho a budete doslova cool.

Vizitkou každé ženy jsou upravené nehty a styl. Vybírejte barvy z trendů jara a léta 2019 a jestli vám přece jen ani jedna z nich nesedí, držte se názoru moudré Coco Chanel:

„Ta nejlepší barva na světě je ta, která vám sluší.“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11