• Fashion News  • Zalando v emotivní vánoční reklamě oslavuje okamžiky radosti

Zalando v emotivní vánoční reklamě oslavuje okamžiky radosti

Zalando spouští sváteční kampaň, jejímž prostřednictvím chce šířit radost v celé Evropě a motivovat zákazníky k uvědomění si skutečných okamžiků štěstí a jejich sdílení s ostatními. Vánoční reklama se sloganem „Radost patří nám“ má vykreslit mimořádné chvíle prožívané a sdílené s blízkými osobami během svátků – o jejich zachycení se postarala Savanah Leaf, režisérka a fotografka nominovaná na cenu Grammy.

Kampaň „Radost patří nám“ se zaměřuje na emocemi naplněné, silné chvíle, které odrážejí samu podstatu svátků. Zalando vyzývá zákazníky, aby oslavili radost ve všech jejích formách – ať už jde o rodinná setkání naplněná krásnou nostalgií, setkání se starými přáteli nebo vzácné chvíle strávené s někým výjimečným. Kampaň „Radost patří nám“ je cílevědomým krokem k „novému normálu“, která však bere v úvahu všechny problémy, kterým jsme museli v uplynulých měsících čelit.

I tentokrát staví Zalando do popředí lidské emoce, když v rámci celovečerního snímku vykresluje speciální okamžiky sdílené s blízkými osobami během svátečního období. Autorkou je Savanah Leaf, někdejší účastnice Letních olympijských her v roce 2012, která se stala režisérkou a fotografkou a získala nominaci na cenu Grammy.

„Poslední dva roky přinesly nám všem řadu výzev. Zalando chce do letošního svátečního období vnést vlnu radostných pocitů – je potřeba, aby komunity v celé Evropě dohnaly ztracený čas,“ říká Ralph Rijks, viceprezident divize Global Marketing ve společnosti Zalando. „Sebevyjádření je nedílnou součástí DNA společnosti Zalando. A my doufáme, že prostřednictvím kampaně #JoyIsOurs vytvoříme platformu, kde bude naše komunita moci vyjádřit a sdílet radostné okamžiky a vzpomínky, a tím spustí vlnu pozitivity v době svátků.”

Hlasem české verze spotu se stal Jan Cina

V prosinci bude v rámci rozšíření kampaně „Radost patří nám“ spousta přátel Zalando z celé Evropy sdílet své vlastní fotografie ilustrující, co pro ně znamená radost, na sociálních sítích, a spustí tak další vlnu radosti. Této inspirující kampaně se zúčastní řada herců, značek, modelek a partnerů, s nimiž společnost Zalando spolupracovala během roku 2021.

Zdroj fotografií: Zalando Česká republika

Marketing manager