• Beauty  • Zázračné termální vody ve spreji

Zázračné termální vody ve spreji

Také v parných dnech vyhledáváte každou příležitost jak se osvěžit a hydratovat? Nejlepší varianta je samozřejmě ta s pláží, mořem a drinkem v ruce. Pokud si ale můžete o scénářích s mořskou vodou a báječným koktejlem nechat jenom zdát, tak si určitě přibalte do kabelky termální vodu! Vaše pleť vám za to poděkuje. Voda ji příjemně zchladí a hydratuje….

Termální vody jsou obohaceny o železo, draslík a vápník. Jsou čistě přírodní a vyhovují každému typu pleti.

Termální voda zklidňuje, proto je ideální na podrážděnou pokožku, po holení, nebo v létě na spálenou kůži. Pokud trpíte na ekzémy, nemoci kůže nebo různé vyrážky, potom by tento sprej neměl chybět ve vaší kosmetické výbavě. A určitě by jste jeho používání neměli zanedbávat. Také perfektně hydratuje a pokud používáte obličejové oleje, tak tento zázrak je ideální použít před jeho nanesením. Olej pak ještě do vlhké pokožky vmasírujte. Tento postup vám zaručí větší vlhkost pleti, vypne vrásky a rozzáří pleť.

water_572238684

V létě příjemně osvěží. Pokud ho vložíte do ledničky, tak vás krásně zchladí, po ránu povzbudí a pomůže s opuchlým obličejem. Můžete ho použít i na celé tělo. V horkých letních dnech je to ideální osvěžení. Nebojte se ho použít i přes make-up, ten se díky jemné mlze, kterou sprej vytvoří ani nepohne.

My doporučujeme termální vody od značek Avène, Vichy nebo La Roche-Posay!

vody

Zdroje: 1, 2, 3