• Styling  • Žlutá vlna

Žlutá vlna

Léto pomalu začíná, sluníčko nám svítí nad hlavou a módní trendy se dostávají do prázdninového módu. Určitě jste si všimli, že do hledáčků módních nadšenců se dostává žlutá. Barva inspirovaná sluncem, rozkvetlými pampeliškami nebo vanilkovou zmrzlinou nás provede letními dny.

Ať už svůj šatník doplníte žlutými šaty, topem, plavkami nebo doplňky, tak určitě nešlápnete vedle. Tato barva vás dostane a nebudete se jí moci nabažit. Odstíny od jemné vanilkové až po citronovou nás budou provázet létem.

Žlutá je nádherná, pozitivní barva, která vás rozzáří a skvěle se kombinuje. Zkuste žlutou doplnit bílou a získáte osvěžující outfit, jako točená citronová a vanilková zmrzlina, která je v létě tak neodolatelná.

Ať už se do žluté zahalíte celá nebo zvolíte jen doplňky, na ulici budete nepřehlédnutelná.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...