• Styling  • Moderní nazouvací polobotky do pohody i nepohody

Moderní nazouvací polobotky do pohody i nepohody

Představujeme vám stylový kousek, který si oblíbily ženy po celém světě. Boty, které padnou snad každé dámské nožce a ke všemu mají neotřelý a slušivý design. Řeč je o nazouvacích polobotkách.

Moderní, stylové, vkusné, trendy! Jedním slovem polobotky, které lze nosit do pohody i nepohody, na nákupy, ale i na různé denní i večerní akce. Tato obuv se hodí i k „business chic“ stylu, kdy skvěle doplní pracovní oděv a zároveň se v nich budete cítit pohodlně. Vybírejte ale pečlivě. Nosí se nazouvací polobotky kožené s masivní přezkou, různě zdobené potiskem, zvířecím vzorem či kovovými hroty a dalšími prvky. Na výběr máte opravdu z hojného množství modelů.

Jejich výhodou je kvalitní zpracování, dobré kombinování a, což je nejdůležitější, komfortní nošení. S těmito botami pro vás žádný den nebude tak dlouhý, abyste se už nemohly dočkat, až je sundáte! Obuv vám při správné péči vydrží opravdu dlouho, díky koženému materiálu, kterým se tato obuv nejčastěji pyšní.

Připravili jsme pro vás pár tipů těch kvalitních a nejlépe kombinovatelných polobotek, a to k běžnému i slavnostnímu looku.

Jaký dojem na vás tato obuv udělala? Nás naprosto ohromily!

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14