• Events  • Značka Baťa otevřela zbrusu nový flagship store přímo na pražském Andělu!

Značka Baťa otevřela zbrusu nový flagship store přímo na pražském Andělu!

Značka Baťa letos slaví 125 let od svého založení, a k této příležitosti si nadělila opravdu jedinečný dárek. Jako první ve světě otevřela svůj flagship store v zbrusu novém konceptu, který se nachází přímo na pražském Andělu.

Tato zcela unikátní prodejna otevřela 25. února 2019 v ulici Nádražní 344/25 na pražském Smíchově. A v čem že tkví její unikátnost? Dvoupatrová prodejna disponuje nejen plně obslužným zákaznickým systémem s možností nákupu online na místě, ale jde i o téměř bezkrabicový obchod. Zákazník se tedy neobslouží sám, ale je o něj postaráno vyškoleným týmem profesionálů.

Na místě je k dispozici kompletní sortiment s více než dvanácti tisíci páry bot a doplňků. Baťa flagship store na Andělu je navíc navržena jako úplně první prodejna na světě v novém elegantním konceptu. Interiér navazuje na globální designový koncept Bata Red Two navržený italskými architekty. Je tvořen kombinací moderních materiálů z kovu a skla v bílém a červeném provedení a celé prostory tím působí velmi světle, čistě a vzdušně.

Značka letos představila také nový marketingový koncept s názvem „Překvapivě Baťa“. Tvářemi pro sezónu 2019 se navíc stali Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatý, kteří se samozřejmě zúčastnili samotného slavnostního otevření prodejny. Navíc se tak poprvé v historii stal ambasadorem značky manželský pár.

Uvidíme, jak se bude dál této české značce s dlouhou tradicí dařit. My jsme z nového konceptu nadšení a těšíme se, co nového si pro nás Baťa připraví příště.

Zdroj: archiv značky Baťa