• Styling  • 5 trendů, které už nevytahujte ze své skříně!

5 trendů, které už nevytahujte ze své skříně!

Všichni to známe. Internet je plný trendů a my se snažíme na ulicích zazářit. Nakoupíme hromadu oblečení, které se zrovna nosí, a  za pár let se nestačíme divit, jak jsme to na sebe mohli obléknout. Ale které kusy už byste měli opravdu vyřadit ze skříně?

Bokovky

Džíny na boky, co ještě hůř, oblečené společně s krátkým tričkem končícím lehce pod prsy. Nejenže tato kombinace nevypadá nejlépe, ale není ani pohodlná. Stále jen hlídat, zda z kalhot nevykukuje něco, co by nemělo, nebo zda máte dostatečně zatažené břicho. Nejjednodušší způsob je, si pořídit skvěle padnoucí džíny s normálním či vysokým pasem a neuděláte chybu! Nechte bokovky v zapomnění a hluboko ve vaší skříni.

Legíny s barevným potiskem

Do posilovny ještě možná ano, ale do města vám je vytáhnout nedoporučujeme. Éra legín s americkou vlajkou, barevnými lentilkami nebo galaxií už je dávno za námi. Pokud chcete vsadit na pohodlí, doporučujeme teplákové kalhoty s užším střihem. Jsou pohodlné a ještě budete vypadat skvěle!

Široké džíny pod šaty

Pokud je venku zima, sáhněte po silonkách či punčocháčích. Doma naopak nechte džíny. I kdyby byly vaše oblíbené. Pod šaty či sukni nevypadají dobře. Nehledě na to, že drtivá většina z nich deformuje postavu.

Kravaty na gumičce

V letech 2000 tento trend prosazovala neodmyslitelně Avril Lavigne. Kravaty na gumičce působí laciným dojmem, nehledě na to, že nejsou slušivé. Pokud chcete váš elegantní look ozvláštnit o doplněk na vašem krku, zvolte spíše motýlka, který vám přidá na roztomilosti. A pokud jste vlastníkem některé z takových kravat, doporučujeme vám si ji nechat alespoň na maškarní.

Mini sukně s volánky

Látkové mini sukně s volánky už jsou dávno out. Je tolik možností, jak ukázat nohy v jiných střizích sukní a šatů. Nebojte se sáhnout i po delší sukni či sukni po kolena. Fantazii se meze nekladou. Jen tenhle typ zkuste z šatníku vyřadit.

1 , 2 , 3-5