• Fashion News  • Mondaily: Značka Millie Bobby Brown ‚florence by mills‘ pro ABOUT YOU

Mondaily: Značka Millie Bobby Brown ‚florence by mills‘ pro ABOUT YOU

Po úspěšném uvedení první společné módní kolekce ‘florence by mills’ exclusive for ABOUT YOU v říjnu bude 9. prosince 2022 následovat druhý drop této kolekce na podzim/zimu 2022, který bude k dostání ve všech 26 online obchodech ABOUT YOU – včetně možnosti doručení po celém světě až do 21. prosince. Nejnovější drop zahrnuje další novinky, jako jsou pohodlné kousky pro každodenní nošení, oblečení na doma a pyžama pro zimní období. Všech 57 kousků této kapsulové kolekce je opět inspirováno hodnotami značky „florence by mills“ a odráží osobní styl Millie. Do tohoto chladného ročního období nám drop přináší spoustu květinových vzorů – na svetrech, tričkách s dlouhým rukávem i na úpletových šatech.

Vánoční sezóna u Bottega Veneta

Tuto sváteční sezónu Bottega Veneta sdílí se 14 drobnými řemeslnými výrobci z celého světa, včetně vermontského dřevařského řemeslníka, brooklynského keramika či šanghajského výrobce těstovin. Italské slovo „bottega“ se v angličtině překládá jako dílna a jako jeden z nejviditelnějších „bottega domů“ se globální luxusní značka rozhodla v loňském roce spustit kampaň, aby upozornila na menší výrobce. Mezi jednotlivými kousky z kolekce tak nechybí například hravé a barevné keramické misky od Franca NYC, výrobce se sídlem v Brooklynu v New Yorku, mramorovaná kniha knihaře Ateliergk Firenze z Florencie či souprava Je&Jo Pasta od šanghajského výrobce těstovin provozovaného druhou generací rodiny Yu.

Vielö představuje novou pleťovou řadu

Luxusní pečující rakouská bio kosmetika Vielö, která nám v redakci dělá radost svou přírodní vůní, představuje novinku určenou k hýčkání normální, smíšené a mastné pleti s tendencí k rozšířeným pórům. Základem všech produktů je stejně jako u tělové a vlasové řady bio syrovátka, v dnešní době téměř zapomenutá přírodní super surovina. Syrovátka obsahuje mléčné kyseliny, které mají pozitivní vliv na ochranný film pokožky a je bohatá na minerály jako vápník, železo, draslík a fosfor, nechybí ani mléčný cukr či vitamin B. V řadě nejdete sérum s kyselinou hyaluronovou, pleťovou masku, peeling, čisticí pleťové mléko, oční, denní a noční krém a pleťové tonikum.