• Fashion News  • Značka Pigmentarium uvádí originální český parfém Ad Libitum

Značka Pigmentarium uvádí originální český parfém Ad Libitum

Jak asi voní záře slunce, zapadajícího za siluetou Pražského hradu? Otázka nevšední, odpověď magická. Vůni do lahvičky nyní uzavřela nová česká značka parfémů Pigmentarium. Svůj první, originální parfém Ad Libitum představila na Kampě v prostorách koncept storu Artisème.

,,Ad Libitum je inspirováno září slunce zapadajícího nad Pražským hradem. Tato chypre vůně uchvacuje svou tajemnou svěžestí. Jejím základem je mech, prosycený slunečními citrusy a květy jasmínu. Výsledkem je elegantní a mírně nostalgická vůně v níž se zrcadlí Praha tak, jak ji při svých návštěvách mohli spatřit Adolf Loos či Le Corbusier,” popisuje novou vůni parfumér značky Jakub F. Hiermann. Její vznik Pigmentarium oslavilo 23. října za Lennonovu zdí. Název Ad Libitum znamená latinsky ,,podle libosti”.

Exkluzivní parfém si pochvalují také majitelé obchodu Ingredients, kde bude flakonek k dostání.

,,Jsme nadšeni, že se na našem trhu konečně objevil český parfém, který jeho originalita a kvalita staví na úroveň světové niche produkce. Jsme přesvědčeni, že se stejným nadšením přivítají parfém Ad Libitum i klienti Ingredients, kteří na kvalitní českou vůni čekají od samého počátku našeho působení,” shodují se majitelé Jakub Kopčák a Lukáš Loskot.

Pigmentarium klade důraz na prvotřídní kvalitu esenciálních olejů a dalších ingrediencí, které pro parfémy používá. Za cíl má vytvořit harmonii smyslů a zprostředkovat tak mimořádný čichový zážitek.

 

Zdroj: archiv značky, 2, 3