• Events  • Znovuotevřený butik Swarovski na Malém náměstí vás uhrane svým kouzlem!

Znovuotevřený butik Swarovski na Malém náměstí vás uhrane svým kouzlem!

Když se tradice potká s mistrovským řemeslným zpracováním, spatří světlo světa jedinečná kvalita, jíž jsou blyštivé šperky Swarovski tolik proslulé. Nyní se můžete jejich krásou nechat znovu unášet na Malém náměstí v samém srdci Prahy.

Legenda ve světě křišťálu, která dokáže z obyčejného vytvořit neobyčejné, zde totiž znovuotevřela jeden ze svých klíčových butiků. Slavnostní zahájení prodeje se uskutečnilo během posledního listopadového týdne a jeho kouzlo si nenechaly ujít ani známé tváře.

Značkový obchod Swarovski se na adrese Malé náměstí 1 otevírá veřejnosti po rozsáhlé rekonstrukci a následuje tak obchod v Celetné ulici, jenž prošel rekonstrukcí v loňském roce. V předvánočním čase zve do elegantního světa křišťálového třpytu, který je nekonečným zdrojem inspirace na dárky pro vaše blízké, a jistě zde najdete i milou drobnost pro sebe.

„Rekonstrukce dodala celému místu nádech aktuálních trendů, ty však u Swarovski vždy kráčí ruku v ruce s dlouholetou tradicí. Věříme, že jeho nová podoba nadchne věrné zákazníky. Právě jejich trvalé přízni vděčíme za náš úspěch,“ uvedl Thomas Eccli, obchodní ředitel pro oblast CEE/A (střední a východní Evropa).

Tradice značky Swarovski, jež má zastoupení na těch nejprestižnějších adresách, jako je Champs Elysées v Paříži, sahá až do České republiky. Právě zde totiž vznikly na konci 19. století první křišťálové šperky a o mnoho desetiletí později počet jejich obdivovatelů stále narůstá. Prodejní síť Swarovski se tak úspěšně rozšiřuje a aktuálně zahrnuje 15 míst.

Nenechte si ujít příležitost navštívit nový třpytivý svět Swarovski a staňte se součástí budoucnosti značky.

Zdroje: 1, 2