• Styling  • ZPĚT DO ŠKOLY

ZPĚT DO ŠKOLY

Baťohy, už dávno nepatří jen do školních lavic! Naopak, zda chcete zaujmout a zároveň využít pohodlného doplňku, koupení baťůžku je jasná volba. Už loni jsme mohli zaregistrovat u nejpřednějších značek tento trend! Například takový Louis Vuitton baťoh, který si oblíbil raper Kanye West, obleťel svět a většina fashion guru (modelky, blogeři…) začali do svých outfitů zařazovat pohodlný a praktický ”backpack”.

d81b690159d2d48954569ec0f6949d06

Baťoh se hodí úplně ke všemu! Ovšem, ale že záleží jaký typ a zpracování si vybere! A snad ani nemusím psát, že s takovým baťůžkem Alpine Pro asi moc velkou díru do světa módy neuděláte. Není pravidlem nosit baťoh na zádech, naopak využijete tento doplňek jako kabelku do ruky – máte zaručený úspěch vašeho stylingu.

 

Topshop-COVERED-CHAIN-BACKPACK1-horz

 

Mít krásný a zajímavý doplňek není otázka jen drahé značky. Určitě navštivte pražský obchod Basmatee, kde především mužská čast ocení výběr z baťohů. Také například v Topshopu se dá ulovit baťoh různých typů, velikostí a barev. V Zaře spíše nakoupí opět páni, ale nebála bych se ani zabrousit do Bershky, Tally Weijl či Reserved. Vyloženě, kdo chce být originální, zkuste obejít i secondhandy a věřím, že se dá najít stylový kousek, který jen tak někdo nebude mít.

 

                                                                                                 images-2Unknown-1

6cdad47e7b3d84118fb2be6189ff1fad

Zdroj: 1, 2