• Fashion News  • Zůstaňte styloví, ve volném čase i na home office

Zůstaňte styloví, ve volném čase i na home office

Víc než kdy jindy toužíme po maximálním komfortu, který nám nabízí jedinečné oblečení pro volný čas. Teplá flanelová pyžama nahradila lehkost hedvábných župánků, ve kterých budete chtít trávit vaše pomalá rána. Měkké teplákové soupravy pak převzaly vládu, v režimu home office, nad kostýmky a obleky. Vypadat krásně a přitom se cítit skvěle, i když většinu času teď trávíte doma, nikdy nebylo snadnější.

Začínejte i končete den v hedvábí

Nikam nepospícháte, vychutnáte si šálek kávy, přečtete první emaily, či zůstanete o něco déle v posteli s knížkou v ruce. Nikdy však není doba na to rezignovat na upravený vzhled, vaši ženskost vždy podpoří jemné hedvábí a sexy krajka. Prvotřídní materiály jdou ruku v ruce s vaším pohodlím a pocitem vlastní výjimečnosti. Dopřejte si tento luxus a věnujte čas nejen druhým, ale především sobě.

Pracovní resty plňte jedině v pohodlném outfitu

Pakliže někdo tvrdí, že teplákové soupravy nemohou být trendy, pak zajisté ještě neviděl ty ze Salonuč4. Teplákové soupravy z prémiové bavlny nebudete chtít už nikdy sundat, budete se v nich cítit příjemně při sledování televize i při práci na počítači. Během videokonference lze dosáhnout formálnější vzhledu přidáním bílé košile. Komfort, který vám tepláková souprava poskytne i při náročné práci z domova, zajisté oceníte.

Vše nakoupíte v Salonuč4 i online na jejich e-shopu .

Photo: Jana Dúbravčíková, MUAH: Nikola Chrástová, Models: Lucie Malárová, Nela Jeziorská, Lukáš Dostál, Styling a produkce: Markéta Slámová, Jan Bula