• Nezařazené  • 10 způsobů jak kombinovat kapsáče

10 způsobů jak kombinovat kapsáče

Do kolekcí pro tuto sezónu se vrací kapsáče. Původně čistě pánská část pracovního oděvu se nyní objevila na i modelkách značek jako jsou Dsquared2 nebo Bershka. Odvažte se a inspirujte se našimi tipy!

1)Martensky – Boty legendární značky Dr. Martens dotvoří “drsňácký look”. Pokud se chcete cítit jako rebelka, můžete k pásku připnout ozdobný řetěz, některé pásky se prodávají už včetně řetězů.

2) Sandálky – Nemusíte se bát ani kombinace s podpatky. V tomto případě jsou ideální volbou sándálky, které celý outfit odlehčí. Vhodnými aplikacemi na oblečení i boty jsou nýty a kovové kroužky.

3)Bílá klasika – Pokud stojíte před skříní a už půl hodiny a bloumáte nad tím, s čím vlastně kapsáče obléct, bílým tričkem a teniskami stejné barvy neuděláte nikdy chybu.

4)Lodičky – Pokud dáváte přednost konzervativnějšímu stylu a nedovedete si představit, že byste bez lodiček vyšla z domu, ale ráda byste zkusila něco nového, zvolte “průhledné” lodičky. V kombinaci s army stylem kalhot budou vaše nohy vypadat neuvěřitelně křehce.

5)Elegantní top – Zajímavou kombinaci utvoří kapsáče s topem z lehkých jemných látek, např. s tylem, šifonem. Pokud máte takovou halenku doma, tak ji vytáhněte!

6)Crop top – K těmto kalhotům se nosí crop top nejčastěji. Léto se pomalu blíží, tak se na čase schodit svetry!

7) Sportovní styl – pokud preferujete raději pohodlí, stačí obléct ke kalhotům sportovní značkové tričko a tenisky.

8)Ledvinka – ideálním doplňkem k tomuto typu kalhot jsou oblíbené ledvinky. Mohou se nosit jak kolem pasu, tak i křížem přes tělo (cross body).

9)Růžová – nebojte se barev a experimentujte!

10)Od hlavy až k patě – klidně se oblékněte do jedné barvy, pokud se vvám povede sladit jeden odstín. Boty pak můžete zvolit neutrální – černé nebo bílé.

Zdroje: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10