• Fashion Events  • 15.8. TISKOVÁ KONFERENCE K TOP SECRET FASHION SHOW 2013

15.8. TISKOVÁ KONFERENCE K TOP SECRET FASHION SHOW 2013

15. 8. proběhla v pražském hotelu Hilton tisková konference k Top Secret Fashion Show 2013, jedné z největších módních událostí u nás. Malou ukázku kolekce spodního prádla společnosti Werso předvedly modelky v čele s Miss 2012 Terezou Chlebovskou.Modelky

Stejně jako vloni se  umělecké tvorby a oděvních doplňků ke kolekci zhostil renomovaný designer Petr Kalouda, jehož práci můžeme znát z Mezinárodního veletrhu Styl a Kabo, Prague Fashion Weeku, nebo ze světového finále Miss Earth, kde představil šaty pro Terezu Fajksovou inspirované národním krojem. Dlouhodobě spolupracuje se společností JVS Group, která přehlídku organizuje.

Letošní přehlídka bude barevnější a inspirovaná hned několika ročními obdobími a událostmi.

,, Máme na příklad blok vánoční kolekce, takže je tam mnoho zlaté, červené a celá přehlídka je o to výraznější,”
prozradil Petr.

Kromě textilních materiálů, komponentů a aplikací využil ve svých návrzích i mnoho technických a konstrukčních prvků. ,,Inspiroval jste se jednotlivými modelkami, když jste navrhoval svou kolekci doplňků, a oblékal jste konkrétní slečnu, nebo probíhal tento výběr čistě náhodně?

,,Samozřejmě modelky znám osobně, takže vím i jejich míry a u několika modelů jsem přesně věděl, kterým dívkám by slušely, nicméně výběr probíhal až po vytvoření doplňků.”

Celým večerem bude opět provázet Leoš Mareš. Můžeme se tak těšít na skvělou show plnou luxusu, smyslnosti, světel, ženskosti a nápaditých kostýmů.

23