• Events  • Zalando vánoční ples přinesl slavnostní náladu do Národního domu na Vinohradech

Zalando vánoční ples přinesl slavnostní náladu do Národního domu na Vinohradech

O Vánocích spolu, ať už v jakémkoli stylu. Nejpodstatnější význam na Vánocích staví do popředí nová vánoční kampaň evropského módního e-shopu Zalando. Na stejnou myšlenku navázal Zalando vánoční ples s gala večeří, která se uskutečnila 11. prosince v novorenesančích prostorách Národního domu na Vinohradech.

Slavnostní večer si přišla užít celá řada známých osobností, kteří svůj dresscode ladili tématicky ve víře směřování značky Zalando se sloganem ,,free to be“. Každý kdo zavítal na vánoční ples měl svobodu volby oblečení bez ohledu na to, kým je nebo kým chce být.

Mezi hosty galavečera nechyběla Monika Marešová, Vlastina Svátková, Ester Geislerová, Pavlína Němcová, Alžběta Ferencová, Paulie Garand, Pavel Callta, Luboš Kulíšek, Milan Peroutka, Šarlota Frantinová, Andrea Bezděková, Sara Sandeva, Natálie Kotková a mnoho dalších osobností.  

Zalando touto akcí podpořilo organizaci Elpida, která pomáhá seniorům být samozřejmou a sebevědomou součástí společnosti – a to nákupem Ponožek od babičky pro hosty a pozváním sboru Elpida, který na místě vystoupil společně s Václavem Havelkou, frontmanem kapely Pleas the Trees – v šatech ze Zalando. Další hvězdou večera byla kapela Lake Malawi. 

Zdroj fotografií: archiv módního e-shopu Zalando

Marketing manager