• Styling  • 4 tipy, jak nosit košili v podzimním období

4 tipy, jak nosit košili v podzimním období

Košile patří k základnímu stavebnímu kameni dámského šatníku, kdy v bílé je doslova synonymem variability a všestrannosti. Její bledě modrá varianta nabízí další možnosti kombinace a dovede se přizpůsobit mnoha stylům.

Pokud máte ráda košile, rozhodně si ihned zamilujete tento trend. Nejedná se rozhodně o žádný odvážný módní výstřelek, ale o kousek, který sluší každé ženě bez ohledu na věk nebo postavu. Například proužkované košile najdete v obchodech v několika provedeních. Můžete sáhnout po klasických s tenkým proužkem a tzv. slim střihem, které se nejvíce hodí do business outfitu. Trochu ležérnější jsou pak košile s nášivkami, výšivkami nebo potiskem. Ty zase skvěle pasují k džínám nebo džínovým sukním.

Nesmíme zapomenout na další zajímavý trend, a tím je zajímavé nošení košile. Čím kreativnější bude, tím lépe. Dnes už klasický, ale stále trendy styling, je přední část košile si zakasat do kalhot či zastrkat do kalhot jednu část košile a druhou si nechat volně přes kalhoty. Dalším tipem je nechat si rozepnutou dolní část košile nebo naopak horní a hned si vykouzlíte zcela jiný look. Viz. fotografie.

Nezapomínejte ani na již stávající trend rukávů z jara a léta v podobě zvonových rukávů, balonových či rukávy s volánky. Stále se nosí a jen tak se neomrzí.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11