• Gastro  • 4 tipy na koktejly z exkluzivních italských ginů MALFY

4 tipy na koktejly z exkluzivních italských ginů MALFY

Skvělý drink by měl být studený, lahodný a snadný na přípravu. Většina Italů si užívá výhled na moře s ginem a tonikem s přidáním plátku čerstvě utrženého citronu, pomeranče nebo grapefruitu. Super-prémiové giny Malfy jsou ztělesněním té pravé Itálie.

Malfy spojuje nejlepší lokální suroviny s jedinečným rodinným receptem. Prémiový gin vzniká využitím speciální techniky destilace pro získání výrazné chuti. V kombinaci lokálních, ryze italských surovin jalovce z Toskánska, na pobřeží pěstované citrony, krvavé pomeranče nebo růžové grapefruity ze Sicílie, to vše propojené s nejčistší alpskou pramenitou vodou a vůní čerstvě utržených plodů. Žádné místo nevystihuje ducha Itálie tak jako Amalfské pobřeží. V této elegantní enklávě plyne život jiným tempem. Tu pravou chuť Itálie si prostřednictvím ginů Malfy můžeme vychutnat i v České republice. Když popíjíte sklenici Malfy s tonikem a ledem, cítíte se jako na dovolené ve Středomoří, ať už jste kdekoliv.

MALFY GIN LIMONE

Citrusy jsou symbolem, který je s Itálií a její kulturou neodmyslitelně spjatý. V oblasti Amalfského pobřeží a Sicílie jsou pěstovány ty nejchutnější citrony, které ginu Malfy dodávají šťavnatou a svěží chuť. Citronová kůra je destilovaná s toskánským jalovcem a doplněná o další botanicals, jako jsou anýz, koriandr, lékořice či skořice. Malfy con Limone se skvěle hodí k italské bruschettě s riccotovým pyré, rajčaty a bazalkou. Krásně vynikne v kombinaci Gin&Tonic, kde mu nejlépe sluší klasický tonik s plátky citronu.

Malfy Gin Limone Gin &Tonic:

40 ml gin Malfy Con Limone
120 ml Tonic
Plátek citrónu


Do sklenice plné ledu nalijte 40 ml ginu Malfy Con Limone, dolijte tonicem a ozdobte plátkem citronu.

MALFY GIN ARANCIA

Italské pomeranče v kombinaci s vybranými zralými sicilskými krvavými pomeranči se mísí s nejlepšími rostlinnými ingrediencemi a ručně sbíraným Jalovcem. Výsledek je gin s nádhernou živou chutí. Pomerančový gin Malfy se vyznačuje sytě oranžovou barvou a výrazným pomerančovým aroma. Voní po pomerančových květech s podtónem jalovce. Malfy con Arancia s tonikem by měl zdobit plátek pomeranče, tento drink můžete také doplnit o trochu čerstvé pomerančové nebo mandarinkové šťávy.

Malfy Gin Arancia Gin&Tonic:

40 ml Gin Malfy Arancia
120 ml Tonic
Plátek krvavého pomeranče


Do sklenice plné ledu nalijte 40 ml ginu Malfy Arancia, dolijte tonicem a ozdobte plátkem krvavého pomeranče.

MALFY GIN ROSA

Elegantní kombinace sicilských růžových grapefruitů a rebarbory, které dominují také ve vůni, jsou doplněné jemnými rostlinnými ingrediencemi včetně ručně sbíraného jalovce. Tento gin má intenzivní a osvěžující chuť. Gin lze kombinovat jak s tonikem, tak s grapefruitovým džusem či růžovou limonádou, oživené plátkem grepu nebo snítkou rozmarýnu.

Malfy Gin Rosa Gin&Tonic:

40 ml Malfy Gin Rosa
120 ml Tonic
Plátek růžového grapefruitu


Do sklenice plné ledu nalijte 40 ml Malfy Gin Rosa, dolijte tonicem a ozdobte plátkem růžového grapefruitu.
Klasický suchý GIN MALFY ORIGINALE: nejlepší rostlinné složky, ručně sbíraný jalovec a citronová kůra z na slunci vyzrálých citronů ze Sicílie se mísí s piemontskou vodou, koriandrem a pěti tajnými bylinami, které jsou sbírány na vrcholu hory Monviso, aby vytvořily autentickou chuť určenou pro opravdové znalce ginů vysoké kvality.

Malfy Gin Originale

Gin & Tonic:

40 ml gin Malfy Con Limone
120 ml Tonic
Plátek citrónu


Do sklenice plné ledu nalijte 40 ml ginu Malfy Con Limone, dolijte tonicem a ozdobte plátkem citronu.

Který z koktejlů si připravíte dnes vy?

Foto: archiv značky