• Beauty  • 5 snových Wellness & SPA v Bratislavě

5 snových Wellness & SPA v Bratislavě

Minule jsme pro vás vybrali ty nejlepší Wellness & SPA v Praze, nyní je na řadě Bratislava. A že má rozhodně také co nabídnout!

ZION SPA

Pokud vás to táhne k luxusu, neměli byste vynechat dechberoucí interiér Zion SPA hotelu River Park. S výhledem na Dunaj a relaxačním bazénem s barevným podsvícením dáte odpočinout nejen svému tělu, ale i smyslům. Navíc můžete využít ošetřující kosmetické kůry, růžovou terapii, finskou a parní saunu nebo rozsáhlou fitness část, kde vám vytvoří individuální tréninkový plán za pomoci elektromagnetické impedance.

X-BIONIC® WELLNESS SPHERE

V doslova olympijském resortu X-BIONIC® SPHERE jste za 30 minut cesty z Bratislavy a s jeho rozlohou 1 000 000 m² nabízí opravdu širokou škálu služeb od sportovního vyžití přes kino až k vodnímu světu nebo právě Wellness. Za návštěvu rozhodně stojí zdejší vířivková a saunová zóna s „ledopádem“, které nabízejí designový zážitek s vysoce relaxačními účinky.  A nezapomínají tu ani na to, že láska, ať už k jiným nebo sobě, prochází žaludkem a jsou připraveni vám jej naplnit pečlivě sestaveným menu!

ARCADIA SPA

Wellness s příběhem? Arcadia SPA na vás dýchne svou historickou aurou, která se píše již od 13. století. Ve středověku si však na rozdíl od dnešních návštěvníků mohli o relaxujícím zážitku jen zdát, jednalo se totiž o prostory mučírny. Nyní zde nechybí sauny, vířivka, fitness i masážní centrum ani bazének, který byl vybudován z původní studny. Tak co, troufnete si?

HOTEL ORCHIDEA

Pokud vás to láká za brány hlavního města, vydejte se na hodinovou jízdu jižně do hotelu Orchidea. Kouzelné prostředí s bohatou nabídkou služeb vás dostane do té správné nálady po příjemně stráveném dnu v termálním městečku Veľký Meder. A co byste určitě neměli vynechat? Novinku AlphaSphere Wellness, která uhrane vaše smysly kombinací barev, tvarů, světel, hudby, vibrací a tepla.

FÜRST

Toto malebné Wellness u jezera Nové Košariská II nabízí opravdu magické spojení přírody s luxusem, za kterým se mnohdy vydáváme mnohem dál, než by bylo třeba. Na své si přijdou zejména milovníci saun, vířivky, ale i dobrého jídla. V letních měsících navíc nemusíte zůstávat jen u interiérového koupání…

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5