• Lifestyle  • 5 top filmů tohoto léta, které musíte vidět

5 top filmů tohoto léta, které musíte vidět

Nejočekávanější část roku je konečně tady! Užijte si naplno letní období, které je nejvíce spojováno s radostí a nezapomenutelnými zážitky. Jeden z takových nezapomenutelných zážitků můžete zažít v létě, když vyrazíte v závěru parného dne se schladit do kina. Naše redakce pro vás vybrala pět nejlepších filmů tohoto léta, které si nesmíte na filmovém plátně nechat ujít.

Debbie a její parťačky

v kinech od 7. června 2018

Nejvíce očekávaný a nejvíce sexy film tohoto roku volně navazuje na legendární sérii Dannyho parťáci. Debbie a její tým mají skvělý plán na stylovou loupeže, kterou se chystají provést na velkolepé kostýmní gala přehlídce Met Gala v newyorském Metropolitním muzeu za přítomnosti celebrit a významných osobností ze světa módy.  Film vyniká svým hvězdným obsazením, kde v hlavních rolích zazářila Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway a nebo třeba Rihanna.

Než přišla bouře

v kinech od 5. července 2018

Dobrodružné drama se známými tvářemi, kterými bezesporu Shailene Woodley a Sam Claflin jsou, v hlavních rolích, vás dostane nezapomenutelným příběhem podle skutečné události, kde začíná hra o přežití. Film o překonávající síle lásky a nezdolnosti lidského ducha vám zatají dech.

Já, Simon

v kinech od 14. června 2018

Příběh Simona Spiera vám odtajní, jak není snadné přiznat v 16 letech sobě ani svému okolí, že jste gay. Simon se snaží seznámit,  zkouší flirtovat s neznámým spolužákem, kdy nešťastnou náhodou se celá komunikace dostane do úplně cizích rukou. Vše zkomplikuje sebejistý spolužák, který pod záminkou vydírání věří, že by mu Simon mohl být nápomocný k seznámení se s jednou slečnou. A pokud mu nepomůže, tak jeho sexuální orientaci zveřejní. V tu chvíli Simon musí najít způsob, jak se z toho dostat ven, než k tomu bude donucen.

Hotel Transylvánie 3 – Příšerózní dovolená

v kinech do 12. července 2018

Oblíbená rodinka strašidel se vrací na filmová plátna. V novém příběhu se rodinka strašidel vydá na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Z příšerózní dovolené snů se stává noční můra, protože Drákula se zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jenž by mohlo zničit všechna strašidla po celém světě.

Mamma Mia: Here We Go Again!

v kinech od 19. července 2018

Celosvětově oblíbený muzikál, který dokázal zbourat kina po celém světě, je zpátky! Na filmová plátna přichází pokračování, a to přímo s dvěma hlavními příběhy a také s novými tvářemi. Příběh druhého dílu na vás dýchne letní atmosféru šedesátých let a nejen, že se v čase vrátíte s Donnou do dob jejího mládí, ale také navážete přesně deset let po událostech prvního dílu. A to vše v propojení nových i známých písní skupiny ABBA.

 

Zdroj video a foto: Vertical Entertaiment, Totalfilm, Pixels

Marketing manager