• Fashion News  • Alešbáry nám vzkazují: „The show must go on!“

Alešbáry nám vzkazují: „The show must go on!“

Současná situace nás všechny donutila zpomalit, více přemýšlet, a tím pádem se i lépe rozhodovat, do čeho se nám vyplatí investovat, to platí i v případě našeho šatníku. Vyměňte kvantitu za kvalitu a vymaňte se z kolotoče laciné trendovosti. Designérská dvojice alešbáry nám představuje aktuální kolekce #mysoul #mymind a #myblood. Neméně zajímavá je i spolupráce designérů s CoverMeNot, která přichází s novou variací plavek propojující jejich look s aktuální oděvní kolekcí.

Při výběru nadčasového a kvalitního kousku do našeho šatníku nemůžeme v brněnském showroomu alešbáry šlápnout vedle. Kolekce alešbáry nepodléhají sezónnosti, lze je tak nosit po celý rok a pouze přidávat či ubírat jednotlivé vrstvy oděvu. Pokud jde o trendovost, považují ji alešbáry za naprostý přežitek marketingových masáží, kterým dlouhodobě podléháme. Nová kolekce alešbáry je laděna do různých odstínů šedi. Nalezneme v ní černou a bílou klasiku, kterou doplňuje “jiná” levandulová. Přesně tak, jak si je představují naše duše, vysvětlují autoři. V nové kolekci naleznete dlouhé minimalistické společenské šaty pro sváteční příležitosti i příjemné legíny nápaditého vzoru či s transparentními nohavicemi vhodné i pro běžné nošení. V kolekci se opakuje originální hadí vzor i nesmrtelná krajka. Všechny modely lze jednoduše kombinovat a využít tak při nejrůznějších příležitostech. Designéři při své tvorbě využívají technicky čisté materiály v jejich původním stavu. Modely z kolekcí #mysoul #mymind jsou vytvořeny z přírodních materiálů jako je merino, čistá bavlna, hedvábná organza a viskóza v mnoha variacích. Navazující kolekce #myblood je volně připojena k duši i mysli a tvoří ji především akcenty červeného hedvábí. Designéři využívají vždy vertikálních střihových řešení, která jsou typická pro jejich tvorbu.

Spolupráce s CoverMeNot se již osvědčila, takže nyní značka přichází s novou variací plavek doplňující aktuální oděvní kolekci #mysoul  #mymind. „Sezóna nikdy nekončí!“ je trvalý přístup designérské dvojice alešbáry. Plavky jsou navrženy dvojicí alešbáry v České republice a poté vyrobeny v Indonésii. Značka CoverMeNot je česko- indonéského původu, založila ji Simona Trávníčková, žijící v Indonésii, se svojí kamarádkou Kelly Tandiono. Veškeré produkty CMN jsou vyráběny ručně a Fair Trade formou. Plavky šijí v malé dílně švadleny, s nimiž se majitelky CMN znají osobně a za svoji práci jsou férově ohodnoceny. Plavky pro alešbáry šije švadlena Ibu Lany. Dvoudílné plavky mají trojúhelníčkovou podprsenku s transparentním výstřihem a originálně řešené, lehce vykrojené, bokové kalhotky. Krásné dvoudílné plavky lze v brněnském shopu alešbáry pořídit po celý rok.

Pokud tedy chcete nejen podpořit nekonečnou kreativitu dvojice alešbáry, fungujících na trhu s fashion produkty už přes 15 let, ale také obnovit či doplnit svůj šatník o jedinečné a nadčasové kousky pak adresu Pellicova 5b, Brno, nesmíte minout. Alešbáry kromě módy nabízí i limitované bižuterní kolekce a klobouky vyrobené klasickými postupy. Vydejte se na cestu za kvalitním šatníkem, se značkou alešbáry půjdete správným směrem.

Foto: Tomáš Gál (kolekce #mysoul #mymind), Drak (CMN)