• Beauty  • Alicia Keys uvádí svojí vlastní kosmetickou značku

Alicia Keys uvádí svojí vlastní kosmetickou značku

Světoznámá zpěvačka Alicia Keys chystala velkolepé překvapení pro své fanoušky, které však pečlivě udržovala značnou dobu v tajnosti. Zpěvačka ovšem konečně odhalila, o co se jedná a taktéž prozradila, že si tímto rozhodnutím splnila jeden ze svých dlouholetých snů! Alicie Keys oficiálně vstoupila do kosmetického průmyslu a uvádí na trh vlastní značkou kosmetiky ve spolupráci se značkou E.l.f. Co vše značka bude nabízet a kde kosmetiku budeme moci koupit? Na to vše, a ještě mnohem více se podíváme v dnešním článku!

Několikanásobná držitelka Grammy je nadšená, že právě její značka mohla vzniknout ve spolupráci s kosmetickou značkou E.l.f. Alicie Keys uvádí, že značka E.l.f. vždy patřila k jejím favoritům a je tak i velice poctěna, že tato kolaborace mohla vzniknout. Společně tak vytvořili kosmetickou řadu produktů, které nese jméno Keys Soulcare.

Jak sama zpěvačka uvádí, jednalo se o běh na dlouhou trať. Vývoj kosmetiky trval bezmála jeden rok a prodávat se začala teprve na začátku letošního roku. Milovnice dekorativní kosmetiky ovšem budou zklamané. Kosmetická řada Keys Soulcare se totiž zaměřuje na pečující produkty o pleť. Potěšeni ovšem budou naopak ti, kteří vyhledávají výhradně kosmetikou netestovanou na zvířatech, jelikož celá řada je takzvaně „cruelty free“, což je v dnešní době obzvláště nesmírně důležitým faktorem.

Jak již bylo řečeno, kosmetika se opravdu začala prodávat na začátku letošního roku, ovšem k dostání jsou zatím pouze tři produkty. Jedná se o pečující krém pro hydrataci a zlepšení vzhledu pokožky, dále o masážní roller na obličej a svíčku s uklidňující vůní šalvěje a ovesného mléka. Možná vás překvapuje, že se má jednat o kosmetickou řadu, avšak k dostání jsou zatím pouze spíše produkty nekosmetického charakteru. Zpěvačka Alicie Keys opodstatňuje tuto skutečnost tím, že chce spojit péči o pleť s vnitřní krásou a wellness. Chce tímto zdůraznit celkové propojení s vnitřním já.

Produkty jsou již dostupné na oficiálních stránkách Keys Soulcare a do budoucna se plánuje rozšíření nabízených produktů.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5