• Events  • ARCOLOR FESTIVAL 2013 5.- 7. 9. 2013
Pochod Prahou

ARCOLOR FESTIVAL 2013 5.- 7. 9. 2013

 

Mládí, kreativita a skvělé nápady. To vše je Arcolor festival, který přivádí módu mezi nás všechny do ulic velkoměsta a pyšní se tak nejdelším přehlídkovým molem na světě.

Mladý vítr se na nás vrhne již ve čtvrtek 5. 9. módní přehlídkou ,, Akustických” oděvů Pavly Gershonové doprovázenou autentickým hudebním doprovodem. Následovat bude Pavly přehlídka spodního prádla, jíž doplní taneční skupina Arte Levite svými ladnými pohyby na šálách. První večer festivalu mladé módy zakončí afterparty a DJ Amos.

V pátek 6. 9. otevře program velmi osobitá přehlídka korejské návrhářské skupiny ,, Drink beer save water”, které nosí jen chlapi. Další nepřehlédnutelnou značkou, která se představí je ,, Candy for richman”, jejíž pánskou i dámskou kolekci bude možno na místě zakoupit, stejně jako trička Drink beer save water. Mládí a volnost by ani nemohlo být oslaveno jinak, než další párty v režii Dj Blofelda a Dj Dj ( Duhový jednorožec).

Třetí den,  sobota 7. 9.  se ponese ve znamení již zmíněného nejdelšího mola světa. Na netradiční módní přehlídce, při které projdou modelky z pražského Anděla přes Náměstí Republiky, Celetnou ulici, Staroměstské náměstí a Dlouhou ulici až do klubu NoD, rozhodně nesmí chybět žádný příznivec mladých designerů. Svou kolekci ,, Sanatori” zde představí vítězka soutěže  ArFashion Designer 2012, Sandra Švehlíková.
Od 19. hodiny se v klubu Nod představí svou práci 8 mladých designerů, kteří přihlásili své kolekce a uspěli u odborné poroty a na závěr bude vyhlášen nejlepší z nejlepších, jež se bude moci pyšnit titulem ArFashion designer 2013.
Celý večer zakončí koncert r&b kapely Sixin a Djs.

Mládí a kreativní myšlení se má rozhodně na co těšit!
Více najdete na www.arcolor.cz

ArFashion