• Fashion News  • Výprodej letních šatníků za hubičku!

Výprodej letních šatníků za hubičku!

 

Léto nám pomalu odchází, vaše skříň je plná, ale přesto nemáte co na sebe? Jak oslnit novými trendy kousky, které nezruinují peněženku, ale uspokojí nakupovací vášeň? Není třeba sahat na úspory, teď letí secondhand!

 

Výměna nic nestojí

Pravděpodobně máte ve skříni nějaké oblečení, které nenosíte, protože vás omrzelo, už vám úplně nesedí, nebo to byl příliš unáhlený kup. Co s tím? Proměňte ho ve zbrusu nové a originální kousky se slečnami, jako jste vy! Topy i šaty , které se povalují na dně skříně, někdo jiný skvěle vynosí. Ale jak na to?

 

VotočVohoz – trochu jiný eshop! Votocvohoi

VotočVohoz  je web určený nejen pro vyměňování a votáčení šatníku. Můžete také nakupovat za zlomek ceny, nebo rovnou prodávat, pokud chcete pouze udat přebytky a vydělat nějaký peníz. Úmorné obcházení obchodů odpadá! Během pár minut sestavte vlastní kompletní outfit za pár kaček.. Už žádná zaskládaná škříň, kterou by se člověk bál otevřít! Dejte svému šatníku šmrc a hlavně pohyb!

 

Jak úspěšně votáčet?

Vrhněte se na to hned teď! Prolezte šatník a vytřiďte věci, které vám už nedělají radost. Rozhodně nic nevyhazujte! Základem dobrého prodeje nebo výměny jsou pěkné fotografie. Nafoťte kousky na sobě za denního světla, hezky upravené i vyžehlené. Vězte, že forma prodává. Pokud si samy netroufáte, domluvte se s kamarádkou na votáčecím odpoledni. Společně se sejděte, pomožte si s pořižováním fotografií… bude to zábava! A dost možná některé kousky vyměníte rovnou mezi sebou!

 

Nekonečné možnosti

Mezi votáčením a výhodnými nákupy objevte i fórum, kde se denně živě diskutuje, nebo založte svův vlastní populární blog . Chcete se podělit o zážitky z dovolené? Nový recept, DIY návod  nebo vlastní povídku? Na tohle všechno Votoč myslí. Zabaví vás i v tramvaji, díky vlastní mobilní aplikaci. Takže hurá votáčení a sláva výhodným nákupům!

 

meet_album_uprava