• Fashion News  • Barbie šílenství – najděte v sobě kousek panenky!

Barbie šílenství – najděte v sobě kousek panenky!

20. července vstoupil do kin filmový trhák Barbie a přinesl s sebou doslova Barbie šílenství. Kdo neviděl film s půvabnou Margot Robbie a sexy Ryanem Goslingem, jako by nebyl. Vyzkoušet si za pomoci AI, jak budete vypadat jako slavná panenka, chtěli zkrátka všichni. Pokud stále nevyprchalo vaše nadšení a milujete růžovou barvu, předveďte dokonalý styl inspirovaný krásnou panenkou od Mattela i v ulicích svého města. Nabídka Barbie kolekcí je víc než bohatá, svezte se na růžové vlně.  

Barbie je věčná

Obliba Barbie kolekcí byla patrná již před uvedením filmu do kin. Například italská značka Tezenis nabízela v minulém roce sexy růžové prádlo a pohodová pyžama. Stejná značka uvedla již v roce 2015 na trh kolekci s názvem BARBIE LOVES TEZENIS, která se stala velmi žádanou. Nyní s Barbie kolekcí přišla na trh Zara, v nabídce kamenných obchodů i na e-shopu tak seženete vše od prádla přes večerní šaty až po doplňky. Do růžové se po vzoru filmové Barbie můžete zahalit od hlavy až k patě.

Nápadité doplňky

Pokud nechcete celý outfit ladit do pink odstínů, pak vás zajisté potěší, že Barbie doplňky do svého portfolia zařadilo mnoho fashion značek, například Fossil či Coccinelle. S Barbie kolekcí přišla i kanadská značka obuvi a módních doplňků Aldo či americká značka Crocs. Australská společnost Cotton On a značka PULL&BEAR, taktéž jako Zara ze skupiny Inditex, nabízí pohodlné kolekce vhodné i na běžné nošení. Elegantní mikiny i pruhované košile seženete u americké značky GAP, takže jako elegantní Barbie si můžete vyrazit i do práce. Líčení ve stylu osmdesátých let si vyzkoušíte díky limitované kolekci Barbie od americké značky NYX. „Žít v Zemi Barbie znamená být dokonalou bytostí na dokonalém místě,“ zní v titulcích k filmovému trháku. Předsudky tedy protentokrát hoďte stranou a dejte zelenou outfitům v odstínu cukrové vaty.

Foto: Zalando, Zara, Tezenis, NYX