• Fashion News  • Baťa představuje limitovanou kolekci k výročí založení Československa

Baťa představuje limitovanou kolekci k výročí založení Československa

Tento rok je pro Českou republiku klíčový. Naše krásná země slaví kulaté výročí 100 let od vzniku samostatného Československého státu. K této příležitosti značka Baťa představuje limitovanou dámskou kolekci bot, která byla designována přímo v České republice a vyrobena v omezeném množství sto kusů. Pojďte se spolu s námi seznámit se sběratelským kouskem, který jednoznačně dokáže přitáhnout pozornost a stane se tak nepřehlédnutelným kusem vašeho botníku.

Vysoké šněrovací boty symbolizují svým netradičním návrhem oslavu stého výročí založení Československé republiky a inspirovány jsou barvami české trikolory. Současně vzdávají hold více jak sto letům značky Baťa a poctu stále živému českému řemeslu.

Kolekce je to naprosto výjimečná. Celá vznikla v České republice, od návrhu až po samotnou výrobu, a každá bota je označena unikátní koženou vysačkou, na které je ručně vepsané číslo jednotlivého modelu. Každá bota má také našitý štítek s datem založení společnosti, který je viditelný zvenku i zevnitř po ohrnutí.

Z již předešlých spoluprací je známo, že značka Baťa pravidelně spolupracuje a podporuje české designéry. V rámci této limitované kolekce spojila své síly s českou návrhářkou Natálií Dufkovou, jejíž modely byly k vidění na Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Vznikl tak netradiční lookbook, který nafotil slovenský fotograf Filip Poreba na pražském Vítkově.

_MG_5826
_MG_5846
_MG_5877
_MG_5880
_MG_5929
_MG_6050

Kolekce je v prodeji od 11. října 2018 v obchodě Baťa na Václavském náměstí v Praze a nebo k dostání online.

 

Marketing manager