• Beauty  • BEAUTY BODY CLINIC NADĚLUJE!

BEAUTY BODY CLINIC NADĚLUJE!

Estetická klinika Beauty Body Clinic si pro své zákazníky letos připravila speciální vánoční nabídku, o kterou se s vámi musíme podělit!

Beauty Body Clinic sídlící v Hájích nabízí špičkové služby z oblasti dermatologiekosmetologie a tradiční čínské medicíny, které se majitelka Judita Halvová několik let intenzivně věnuje. Krédo kliniky zní:

“ kde nepomůže západ, tam nastupuje Čína“

A právě díky tomuto přístupu, kdy se na klinice neřeší pouze vizuální stránka, ale i psychický stav pacienta, či podpora léčby zevnitř, je Beauty Body Clinic zcela výjimečné místo. Využívají nejmodernější technologie a přístroje, jako je Plexr pro odstraňování vrásek bez řezu, K-laser nebo BIOFIBRE, což je nejmodernější a v České republice ojedinělá metoda implantace umělých vlasů. V oblasti estetické dermatologie nabízí ty nejkvalitnější a nejefektivnější materiály, které používají ke korekci vrásek či jizev. Pomoc u nich vyhledávají klienti trpící akné, výborné výsledky dosahují díky kombinaci akupunktury a čínské dietetiky v oblasti hubnutí a tvarování postavy.

Sami se podívejte na několik případů před a po a uvidíte, jaké zázraky se v Beauty Body Clinic dějí.

Více info zjistíte na webových stránkách Beauty Body Clinic: www.bbclinic.cz