• Lifestyle  • BEER LOVERS CLUB

BEER LOVERS CLUB

Nevšední industriální design a stylová atmosféra jsou hlavními atributy tohoto baru, nacházejícího se v kanadském Montreálu. Jeho design je dílem architektonického ateliéru  HUMÁ DESIGN + ARCHITECTURE, kterým se skutečně podařilo doladit prostor v netradičním duchu do posledního detailu, ať již se jedná o obklady z pivních zátek, designová svítidla ze starých pivních sudů či úžasný nábytek ve stylu prohibičních barů z počátku minulého století.

Centrálním bodem celého interiéru je samozřejmě bar s tradičními židličkami namořenými do odstínu tmavého palisandru. Jako zajímavý designový kontrapunkt byly použity industriální ocelové držáky na sklenice, které výborně kontrastují s použitými vintage prvky. Zemité tóny jen podtrhují stylovou atmosféru a podtrhují maskulinní výraz celého prostoru, který dává jasně najevo, že hlavní klientelou jsou „praví chlapi.“

Milovníci piva mohou posedět buďto na baru, nebo na míru vyrobených lavicích teakového masivu, které připomínají posezení na proslulém Oktoberfestu. A řada chromovaných píp s nejrůznějšími druhy piva dozajista potěší nejen milovníky piva, ale také oko návštěvníků, protože skvěle zapadá do celkového konceptu tohoto podniku. Zvenčí nenápadná budova strohých tvarů v sobě zkrátka skrývá ráj milovníků piva a je ideálním místem pro posezení s přáteli či známými nad sklenicí zlatavého moku.

Poděkování a zdroj fotografií: HUMÁ DESIGN + ARCHITECTURE