• Fashion News  • NOVÁ KOLEKCE PLAVEK KENDALL + KYLIE V OBCHODĚ TOPSHOP V PRAZE

NOVÁ KOLEKCE PLAVEK KENDALL + KYLIE V OBCHODĚ TOPSHOP V PRAZE

TOPSHOP Vám s radostí představuje novou kolekci plavek KENDALL + KYLIE, která bude dostupná ve vybraných obchodech TOPSHOP začátkem června 2016.

Kolekce plavek následuje úspěšné kolekci Kendall a Kylie Jenner z roku 2015. KENDALL +  KYLIE se vrací ke značce TOPSHOP s řadou plavek, které čítají bikiny, jednodílné plavky a doplňky.

Známé sestry vytvořily kolekci pro holky, které rády navštěvují pláže a baví se na party u bazénu. Bikiny a jednodílné plavky mají strategicky řešené průstřihy a široké elastické lemy sportovního stylu, které perfektně podtrhnou postavu. Potisky palm a zvířecích vzorů na neoprenu. Svítivě kobaltová, nefritová a  korálová spolu s metalickou fólii ve stříbru a zlatu zvýrazní sluncem políbenou pokožku.  Černý overal perfektně zahalí u bazénu a pletená sukně s třásněmi v černé a neonové jsou jedinečným plážovým doplňkem.

_00A1291 _00A2054______(2) _00A2423 _00A111364______(1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Rády jsme vytvořily další exkluzivní řadu společně se značkou TOPSHOP. Inspiraci pro naši kolekci plavek jsme převzaly z Kalifornie; každý look zachycuje letní plážovou náladu města LA.” Kendall Jenner

„Kendall a já pečlivě kontrolujeme, aby se všechny detaily outfitu hodily ke každé příležitosti jako plavání, opalování nebo surfování. S radostí jsme vymýšlely každý kousek!” Kylie Jenner